Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы БАЗА ВІДПОЧИНКУ "КОЛОС"

БАЗА ВІДПОЧИНКУ "КОЛОС"
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

БАЗА ВІДПОЧИНКУ "КОЛОС"

С.І.КОВАЛЬЧУК – директор бази

Будівництво спортивно-оздоровчого табору "Колос" на березі Чорного моря в смт Лазурне розпочалося в 1966 році. На протязі декілька років табір уявляв собою наметне містечко, а з 1971 року силами студентів, на той час сільськогосподарського інституту, почали будувати спальний корпус та інші споруди. Офіційне відк-риття табору було здійснене літом 1975 року. Майже кожного року на базі відпочинку щось будується, облаштовується територія, по-ліпшуються умови для оздоровлення відпочиваючих.
Зараз гостей бази розміщують по 2-4-х місцевих номерах у двох багатоповерхових корпусах та у котеджах, розрахованих на 450 місць. Зручності в номерах або на поверхах. На території фу-нкціонують душові з холодною та гарячою водою.

До послуг відпочиваючих бар "Лагуна", ігровий павільйон з більярдними та тенісними столами, танцювальний майданчик, ма-сажний кабінет, спортивний майданчик, літній кіноконцертний зал, прокат пляжного інвентарю та багато іншого.
За один сезон в таборі відпочивають 3,0-3,5 тис. Чоловік з яких 30-40% студентів. Багато гостей з північних країн СНД.
Основні витрати на функціонування бази відпочинку несе уні-верситет, залучаючи для цієї цілі кошти підприємств і господарств з дольовою участю.
У нас чудова українська кухня, триразове харчування в їда-льні, розрахованої на прийом їжі в одну зміну. Тут все настроює до повноцінного відпочинку, здібному за короткий час відновлювати сили. Ми завжди раді гостям.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить