Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы КАФЕДРА УКРАЇНСЬКОЇ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ

КАФЕДРА УКРАЇНСЬКОЇ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

КАФЕДРА  УКРАЇНСЬКОЇ  ТА  ІНОЗЕМНИХ  МОВ

О.М. ЛЕБІДЬ – кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри

Кафедру іноземних мов сільськогосподарського інституту було засновано одразу після визволення Херсона від фашистських загарбників у 1944 р. Перша завідувач кафедри була Старцева Д.0., досвідчений фахівець своєї справи. В 1953 р. на цій посаді її замінив випускник Київського університету Лях Юрій Федорович, який в подальшому захистив кандидатську дисертацію, став доцентом і протягом багатьох років залишався єдиним вченим свого профілю в Херсонській області.
Вагомий внесок в наукові досягнення вчених нашого універ-ситету внесли викладачі кафедри іноземних мов. Більше тридцяти років кафедра була єдиною в місті, яка вела підготовку та приймала кандидатські екзамени з іноземних мов. Зараз на кафедрі 13 штатних співробітників, які ведуть викладання чотирьох мов – анг-лійської, німецької, французької та іспанської на всіх факультетах університету.
У 1992 році кафедру очолила кандидат філологічних наук, доцент Лебідь О.М.
Кафедра здійснює підтримку міжнародних стосунків універси-тету з багатьма країнами світу. Викладачі кафедри та студенти університету проходять стажування і навчання в університетах США.


 

You have no rights to post comments