Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Характеристика

Характеристика
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Характеристика

Характеристика — це документ, в якому дається оцінка ділових і моральних якостей працівника (учня).
Характеристика дається, як правило, з останнього місця роботи або навчання. Готує її керівник структурного підрозділу (у школі — класний керівник). Підписується керівником установи або ж керівником установи й керівником структурного підрозділу та засвідчується гербовою чи круглою (що прирівнюється до гербової) печаткою.
Характеристика подається при вступі до навчальних закладів, висуванні на виборні посади, переобранні, атестації, оформленні на роботу тощо. Залежно від призначення може бути виробничою, атестаційною, рекомендаційною, нейтральною.
Характеристика складається, як правило, з таких реквізитів:
1. Назва документа.
2. Прізвище, ім’я, по батькові особи (повністю), на яку складається характеристика, у родовому відмінку.
3. Посада, науковий ступінь, учене звання (якщо є), місце роботи, навчання.
4. Рік народження (за необхідності — національність, домашня адреса, освіта).
5. Текст.
6. Дата укладання характеристики.
7. Підпис керівника установи (другим може бути підпис керівника структурного підрозділу, інших посадових осіб).
8. Печатка установи.

Текст характеристики містить, як правило, такі дані:
- короткі анкетні дані про особу, на яку складається характеристика;
- відомості про трудову (навчальну) діяльність особи (де, з якого часу працює, на яких посадах працює або дані про навчання);
- оцінка ділових і моральних якостей особи, ставлення до колег, риси характеру, відомості про стягнення, заохочення, нагороди;
- висновки про особу, на яку складається характеристика;
- місце, куди подається характеристика.
Рекомендаційний лист-характеристика
Денисенко Анастасія навчається на факультеті дошкільної та початкової освіти. За роки навчання зарекомендувала себе як старанна, дисциплінована, уважна студентка. Володіє учбовим матеріалом на високому  рівні. Навчається в повну міру своїх сил. Має довільну змішану пам'ять, добре  запам'ятовує учбовий матеріал. Виявляє  логічне , творче мислення. Має здібності до вивчення педагогіки, психології, української мови. На заняттях завжди уважний, активний, допомагає товаришам. Має добрий загальний розвиток. Багато читає.
До виконання громадських доручень ставиться сумлінно. Була обраною виконувати обов’язки культорга у групі, а також Анастасія вже четвертий рік займає посаду керівника хореографічного колективу факультету «Flash».Бере активну участь у громадському житті факультету та університету, у роботі студентського самоврядування, у культмасових заходах, у спортивному житті факультету.Має дипломи та грамоти з цього роду діяльності. Користується повагою серед викладачів. Має авторитет серед товаришів. Має багато друзів, підтримує дружні стосунки з багатьма студентами.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить