Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Методика розвитку максимальної сили шляхом удосконалення внутрішньом’язової координації

Методика розвитку максимальної сили шляхом удосконалення внутрішньом’язової координації
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Методика розвитку максимальної сили шляхом удосконалення внутрішньом’язової координації

У деяких літературних джерелах цей шлях називають методом максимальних зусиль. Він застосовується переважно у роботі зі спортсменами. Найефективнішими засобами вдосконалення  внутрішньом’язової координації є вправи: з обтяженням масою предметів; на тренажерах; ізометричні; в самоопорі.
Величина опору в долаючому і змішаному режимах роботи м’язів повинна бути 85-90%, а в поступливому режимі - від 90-100% до 120-140% від індивідуального максимуму у долаючому режимі роботи тих же м’язів.
В  одному  підході  вправу  повторюють  від 1 до  3-4  разів  (при  обтяженнях 85-90% - 3-4 повторень; 91-95% - 1-2 повторень; понад 95% - 1 повторення).
Темп виконання - 1,5-2,5 с на кожне повторення.
При виконанні вправ у поступливому режимі з обтяженням 90-100% роблять 1-2 повторення в темпі 6-8 с, а при обтяженні понад 100% - 1 повторення в темпі 4-6 с.
Одне тренувальне завдання для кожної групи м’язів включає від 2-3 до 4-5 підходів.
Тривалість активного відпочинку між підходами залежить від кількості м’язів, що працюють при виконанні вправи і становить у середньому 2-6 хв ( у вправах локального впливу – 2-3 хв; реґіонального – 3-4 хв; загального – 5-6 хв). При цьому слід враховувати й суб’єктивні відчуття готовності учнів до повторного виконання вправи. В інтервалах  відпочинку виконують вправи на розслаблення, дихання, помірне і плавне розтягування, масаж, виси.
У занятті вправи з максимальним обтяженням слід виконувати на початку основної частини (у стані оптимальної працездатності). Подібні заняття проводять 2-3 рази на тиждень.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить