Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Університети Японії

Університети Японії
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Університети Японії

Багатьом іноземним студентам полегшить життя те, що значна частина навчальних курсів, повністю або частково викладається англійською. Також модель роботи по залученню студентів з-за кордону включає в себе діяльність спеціальних співробітників для підтримки іноземних студентів, надання студентам можливості почати навчання у вересні (а не в квітні, коли зазвичай починається навчальний рік у Японії), залучення викладачів з інших країн, розширення програм обміну з університетами інших країн.
Розуміючи, що жити і вчитися в Японії досить дорого в порівнянні з багатьма іншими країнами світу, уряд також запровадив додаткову фінансову підтримку для іноземних студентів. Різні стипендії та гранти доступні через Міністерство освіти, культури, спорту, науки і технологій і Японську організацію студентських служб JASSO.
В Японії близько 780 університетів, з яких близько 80% є приватними. Є також спеціалізовані школи і коледжі, які забезпечують професійну підготовку молодих фахівців.
Ступінь бакалавра в японських університетах можна отримати за чотири роки, за винятком таких спеціальностей, як медицина, стоматологія та фармація, де тривалість навчання становить шість років. Навчальний рік триває з квітня по березень з перервою на літні (липень-серпень), зимові (грудень-січень) і весняні канікули (лютий-квітень).


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить