Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Юридичні теорії держави

Юридичні теорії держави
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Юридичні теорії держави

Теорія правової держави. Правовою державою називають державу, в якій діє принцип верховенства права, де всі відношення між субхєктами громадянського суспільства, державою і особою будуються на основі правового закону, гарантується свобода особистості, її права, законність та правопорядок.
Правова держава в сучасних умовах розглядається, як держава, в якій тільки юридичними засобами забезпечується верховенство права, реальне здійснення, охорона, контроль та нагляд за утворенням і здійсненням юридичних законів. Метою створення правової держави в Україні є забезпечення цивілізованого функціонування і розвитку громадянського суспільства.
Соціальна держава—це вільна демократична правова держава в якій забезпечується гідне людини життя в плані її матеріального обслуговування, гарантується індивідуальна свобода особистості та цивілізованими методами досягається соціальна злагода, вирішуються соціальні конфлікти.
Соціальна держава – це держава, в якій громадянам забезпечується гідне людини життя в плані їх матеріального благополуччя і соціального захисту в цілому, громадянам гарантується особиста свобода, у суспільстві культивується і забезпечується цивілізованими засобами соціальна злагода, мирне вирішення протиріч, які виникають або можуть виникнути.
Кінцевою митою Соціальної держави є досягнення соціальної демократії, що полягає в реалізації влади народу і забезпеченні людині і громадянину всіх прав, свобод і законних інтересів та виконання всіма сублєктами права своїх обов’язків, ліквідація всіх форм гноблення, дискримінації, расизму, експлуатації людини людиною, гарантування всім людям рівних умов вільного розвитку і розвитку кожної, окремої особистості, модернізація виробництва і поступовий перехід до ринкових відносин.
Поняття "соціальна держава" виникло у післявоєнні роки. Ним назвали держави сучасного демократичного типу в умовах відносної стабільності і розвинутості економіки.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить