Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Задачи по праву

Задачи по праву
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 6
ХудшийЛучший 

Задачи по праву

Задача 1. Від спільного шлюбу громадянки України і громаднина Болгарії, які постійно проживаюрь в Австралії, на теріторії цієї країни народилася дитина. Яке громадянство набуває дитина .
Задача 2. Батько і мати за взаємною згідою змінили громадянство, а їх 15-річний син не виявив бажання змінити громадянство. Як правильно вирішити це питання?
Чи потрібна згода неповнолітніх дітей для зміни громадянства, якщо його змінили батьки?
Задача 3. Громадянин Росії звернувся до Конституційного Суду України із скаргою на рішення Президента України про відмову надати йому громадянство України.
Чи правильно вчинив він?
Чи має право громадянин звертатися безпосредньо до Конституційного Суду України, якщо порушенні його конституційні права і свободи?
Задача 4. Більшість населення пвної місцевості України користується російською мовою. Звинувачення заявив клопотання, щоб його справа розглядалась у суді українською мовою. Якою мовою має провадитися судочинство?
Задача 5. Кабінет Міністрів України видав розпорядження, що суперечить чинному законодавству.
Як має діяти у данному разі Генеральний прокурор України?
Чи здійснює за законодавством Генеральний прокурор України начляд за виконанням законів центральними органами виконавчої влади?
Задача 6. Прокурор , здійснюючи нагляд за виконанням законів у місцях позбавлення волі, виявив з допомогою керівництва колонії, що у ній за вироком суду утримується неповнолітній, якому на момент скоєння злочину не минуло 14 років . На прохання керівництва колонії прокурор, посилаючись на Закон України «Про прокуратуру», негально звільнив незаконно засудженого і з батьками відправив додому.
Чи правильне рішення прокурора?
Які відносини судової, виконавчої влади з прокурорським наглядом?


 
загрузка...

Комментарии   

 
0 #1 Артем1994 21.06.2013 06:02
можете скинути рішення задачі 6.
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить