Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Процедура митного оформлення

Процедура митного оформлення
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Процедура митного оформлення


Для митного оформлення вантажу підприємство зайняте експортно-імпортними операціями повинне мати ліцензію на право ведення експортно-імпортних операцій і бути акредитоване (стомившись, свідчення реєстрації підприємства, довідка про наявність рассчетных рахунків, договір на декларування вантажів (свідоцтво про визнання його декларантом)) у митному органі.
Декларант повинен надати в митний орган наступні документи: контракт, комерційні докуенты, сертифікат відповідності на товари і предмети, транспортне документи CMR, коносамент, железнодородную накладну і т.д. Крім автотранспортної накладної з вантажем випливають документи: пакувальні аркуші, відвантажувальні специфікації, сертифікати якості міжнародний дорожній лист, бланки книжок МДП, що діє свідчення про допуск дорожнього транспортного засобу до перевезень вантажів під таможеными пломбами, ліцензійна митна карта на право здійснення міжнародних перевезень, дійсні на годину перевезень поліси страхування «зелена карта» на тягач і напівпричіп, копію заявки на перевезення вантажу, митну декларацію на транспортні засоби (ГТД АТС), дійсні свідчення про реєстрацію транспорту на тягач і напівпричіп,  дійсний поліс обов'язкового страхування цивільної відповідальності владельцеы транспортних засобів на території України.
При декларуванні вантажу декларант заповнює ГТД на підставі вище перерахованих документів. Представники митних органів роблять перевірку документів і заявленої митної вартості для нарахування митних платежів. Оплата виробляється згідно Закону України “Про митний тариф України" (замисть ДК017-98 "Українська класифікація товарів зовнішньоекономичної діяльності”). При оплаті митних платежів ГТД приймається до оформлення і виробляється огляд вантажу і транспортного засобу.
Після зняття пломб або перед пломбуванням виробляється перевірка відповідності вантажу даним заявленим у ГТД і товаросупроводжувальних документах. При відповідності цих даних таможнные органи видають дозвіл.
Автомобільний транспорт. Регулювання перевезень здійснюється на підставі Митного кодексу України - 2002, Положення про порядок здійснення контролю за доставкою вантажів у митниці призначення (Наказ ГТС №771 від 08.12.98), Положення про порядок контролю за ввозом на митну територію України окремих видів товарів (Наказ ГТС № 267 від 04.05.98 ), Інструкції про порядок митного оформлення книжки МДП на товари та інші предмети, що перевозяться миж митницями з дотриманням процедури МДП (Наказ ГТС № 83 від 06.03.95), Наказ ГТС про порядок митного оформлення автомобільних засобів, що здійснюють мижнародні перевезення № 637 від 10.11.2000, Листа ГТС № 20/1-3542-ЕП від 21.09.2000  «Щодо забезпечення наявності митних пломб на вантажах, що перемищаються через митний кордон України».


 

You have no rights to post comments