Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Основні компоненти СППР

Основні компоненти СППР
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Основні компоненти СППР

Основні компоненти СППР: інтерфейс "користувач-система", база даних (БД) і база моделей (БМ). Інтерфейс "користувач-система" забезпечує зв'язок з кожною із баз. Він включає програмні засоби для управління базою даних, управління базою моделей, управління і генерацію діалогу і повинний забезпечити виконання таких функцій: керувати різноманітними стилями ведення діалогу; змінювати стиль діалогу за бажанням користувача; зображати дані в різних формах і видах; надавати гнучку підтримку користувачеві.
Бази даних СППР містять як кількісну, так і якісну інформацію, яка надходить із різних джерел. Засоби створення і введення БД повинні надавати такі можливості: об'єднувати різні джерела інформації, використовуючи процедуру її "добування"; зображати логічну структуру даних термінами користувача; мати повний набір функцій управління даними.
База моделей повинна забезпечувати гнучкість моделювання, зокрема за рахунок використання готових блоків моделей і підпрограм. Управління моделями дає можливість: каталогізувати та обслужити широкий спектр моделей, які підтримують всі рівні управління; легко і швидко створювати нові моделі; пов'язувати моделі з відповідними базами даних.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить