Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Урок № 34 Людське життя – найвища цінність

Урок № 34 Людське життя – найвища цінність
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Урок № 34 Людське життя – найвища цінність

Узагальнення знань за рік
Мета: узагальнити знання учнів за всіма темами, що вивчалися протягом року; повторити та систематизувати нові поняття; закріпити вміння та навички практичного застосування набутих знань; виховувати бережне ставлення учнів до свого здоров’я; розвивати інтелектуальні вміння учнів, виховувати толерантне ставлення до чужих думок та поглядів, уміння вести дискусію.
Очікувані результати: учні повинні вміти користуватися знаннями з курсу «Основи здоров’я» на практиці; учні повинні розуміти здоров’я як найвищу цінність, необхідність саморозвитку та розширення кругозору.
Обладнання та матеріали: липкі смужки паперу, фломастери               
Тип уроку: узагальнення та систематизація знань.
«Пам’ятай! Життя — це дар, великий дар.
І хто його не цінує, той цього дарунка не заслуговує».
(Леонардо да Вінчі)
1. Організаційний етап
1.1. Привітання, фізкультхвилинка.
1.2. Перевірка присутності учнів: кількість за списком _______, кількість присутніх на уроці _______, відсутніх ________.
1.3. Перевірка готовності учнів до уроку.
1.4. Перевірка готовності класного приміщення до уроку.
2. Актуалізація опорних знань
Дискусія «Чи може людина жити так як хоче?»
3. Мотивація навчальної діяльності
3.1. Повідомлення теми уроку.
3.2. Формулювання разом з учнями мети та задач вивчення нового матеріалу.
Слово вчителя:
Жінка-легенда ХХ століття, лауреат Нобелівської премії Миру, засновниця численних доброчинних фондів та місій в різних країнах світу мати Тереза як заповіт надала людству такі настанови:
Життя — це можливість. Скористайся нею!
Життя — це мрія. Здійсни її!
Життя — це виклик. Прийми його!
Життя — це обов’язок твій насущний. Виконай його!
Життя — це гра. Стань гравцем!
Життя — це багатство. Не розтринькай його!
Життя — це надбання. Борони його!
Життя — це кохання. Насолодися ним сповна!
Життя — це таємниця. Пізнай її!
Життя — це долина сліз. Здолай усе!
Життя — це пісня. Доспівай її до кінця!
Життя — це боротьба. Стань борцем!
Життя — це безодня невідомого. Ступи в неї без страху!
Життя — це удача. Шукай цю мить!
Життя таке чудове — не змарнуй його!
Це твоє життя. Виборюй його!
Запитання до учнів:
— Для чого живе людина на Землі?
— Що можна зробити, щоб життя було в радість?
— Чи всяке життя можна назвати повноцінним?
—    Чи достатньо лише одного здоров’я, щоб прожити своє життя не марно?
4. Узагальнення знань
4.1. Гра» Країна мрій».
На дошці схема «Острови мрій»:
Слава, Здоров’я, Успіхи в навчанні, Любов, Дружба, Родина, Відпочинок, Гроші.
На липких смужках паперу учні пишуть свої прізвища і приклеюють їх поряд з обраним островом. Учні за бажанням можуть пояснити свій вибір.
4.2. «Конкурс ерудитів».
Кожен бажаючий швидко і чітко висловлює свою думку щодо вислову видатних людей:
Єдине, що від нас залежить,—
Принаймні вік прожити як належить.
(Л. Костенко)
Ключ до життя — служіння людям. (Д. Джексон)
Жити — це не означає дихати, це означає — діяти. (Ж.-Ж. Руссо)
Найважча професія — бути людиною. (Хосе Марті)
Світ належить оптимістам, песимісти — тільки глядачі. (Ф. Гізо)
4.3. «Мозковий штурм».
Складання загальних правил, які допоможуть учням у житті та досягненні своєї мети.
Приклади відповідей учнів:
толерантно ставитися до оточуючих;
знайти друзів, навчитися вірно дружити;
бути справедливим за будь-яких обставин;
цінувати своїх близьких;
допомагати всім, хто цього потребує;
саморозвиватися, постійно навчатися нового, багато читати;
вести здоровий спосіб життя;
берегти навколишній світ.
4.4. Обговорення епіграфа до уроку.
4. Підбиття підсумків уроку
«Закінчи речення»
— Жити щасливо — це…

5. Побажання здоров’я та успіхів учням


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить