Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Урок № 32 Вибір прикладу для наслідування

Урок № 32 Вибір прикладу для наслідування
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Урок № 32 Вибір прикладу для наслідування

Мета уроку: розглянути значення вибору прикладу для наслідування в підлітковому віці; розвивати вміння учнів визначати безпечні та небезпечні компанії для спілкування.
Очікувані результати: учні повинні називати ознаки безпечних і небезпечних компаній; учні повинні розпізнавати ознаки безпечних і небезпечних компаній; учні повинні порівнювати ознаки спілкування в безпечних і небезпечних компаніях; учні повинні розуміти необхідність щирих відносин з батьками й іншими членами родини.
Обладнання:                                            
Тип уроку: засвоєння нових знань.
1. Організаційний етап
2. Актуалізація опорних знань
2.1. Перевірка індивідуальних домашніх завдань.
2.2. Фронтальна бесіда.
1.    Що таке стрес?
2.    Які є види стресу?
3.    Назвіть причини стресів.
4.    Назвіть ознаки стресу.
5.    Назвіть наслідки стресу.
6.    Як позбавитися стресового стану?
2.3. Тестове завдання для контролю знань (тест № 27, роздавальний матеріал).
Відповіді: 1 в; 2 а, б, г; 3 в, г; 4 в, г; 5 а, в, г; 6 б, в; 7 а; 8 а, в; 9 б, в; 10 а, в; 11 а, б, г; 12 а, б, в.
2.4. «Мозковий штурм».
Аналіз вірша І. Кульської «Коротулька».
— Як вплинуло прізвисько на дівчину?
— Чи могла ця ситуація мати негативні наслідки?
— Завдяки чому ця ситуація так добре завершилася?
— Чому хлопчик так і не назвав дівчинку на ім’я?

3. Мотивація навчальної діяльності
3.1. Повідомлення теми уроку.
3.2. Формулювання разом з учнями мети та задач вивчення нового матеріалу.
3.3. Проблемні запитання.
— Чому люди копіюють інших людей?
— Як наявність кумиру може вплинути на життя підлітка?
4. Етап засвоєння нових знань
1.    Підліток у соціальному середовищі (пояснення вчителя).
2.    Творче індивідуальне завдання (виконують усі учні класу).
Написання есе «Я хочу бути схожим на...».
Опорні запитання, на які учні мають дати відповіді в есе:
1.    Хто для мене є прикладом для наслідування?
2.    Що мені подобається в цій людині?
3.    Що мені потрібно зробити, щоб бути схожим на мого кумира?
Презентація власних робіт (за бажанням).
Принципи обговорення робіт:
— зараз (у класі на уроці);
— обговорюється ситуація, а не учень.
Можливі труднощі:
Залежно від обставин учні можуть не захотіти обговорювати свої прагнення — тоді учні працюють анонімно на однакових аркушах поперу, а учитель зачитує ситуації.
5. Узагальнення та закріплення знань
5.1. Робота з підручником.
Відповідь на запитання в кінці параграфа.
5.2. Експрес-контроль [7], тест № 12.
Відповіді.
Варіант 1: 1 б; 2 а; 3 б; 4 а; 5 г; 6 б.
Варіант 2: 1 в; 2 б; 3 в; 4 в; 5 б; 6 г.
5.3. Робота з комплексним зошитом для контролю знань [6] с. 39, с. 40.
Відповіді.
Варіант 1: 1 а; 2 б; 3 б; 4 а, в; 5 б; 6 а, б.
Варіант 2: 1 в; 2 б; 3 в, г; 4 г; 5 в; 6 б.
5.4. Підсумкова бесіда.
1.    Як людина вибирає приклад для наслідування?
2.    Що бажає людина наслідувати у своїх кумирів?
3.    Що є позитивного в наявності кумира?
4.    Що є негативного в наявності кумира?
5.5. Відповідь на проблемні запитання.
6. Підбиття підсумків уроку
«Особистий кошик»
Учні самостійно визначають, що вони беруть із собою в майбутнє життя із сьогоднішнього уроку.
7. Домашнє завдання, інструктаж щодо його виконання
7.1. Завдання для всього класу.
Підручник: _________________________________________
Робочий зошит: _____________________________________
7.2. Індивідуальні завдання.
1.    Чому підлітки когось копіюють?
2.    Чи є приклад для наслідування у твоїх батьків?
3.    На кого хотіли бути схожими твої дідусь і бабуся?


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить