Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Урок № 31 Вплив конфліктів на здоров’я

Урок № 31 Вплив конфліктів на здоров’я
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Урок № 31 Вплив конфліктів на здоров’я

Мета уроку: розглянути вплив конфліктів на здоров’я; розвивати знання учнів про необхідність попередження конфліктів та їх конструктивного розв’язання.
Очікувані результати: учні повинні пояснювати вплив конфліктів на здоров’я, необхідність їх конструктивного розвитку; учні повинні порівнювати поведінку різних людей під час конфлікту; учні повинні характеризувати поняття толерантності.
Обладнання:                                             
Тип уроку: засвоєння нових знань.
Заздрість здоров’я їсть. (Народна мудрість)
1. Організаційний етап
1.1. Привітання, фізкультхвилинка.
1.2. Перевірка присутності учнів: кількість за списком _______, кількість присутніх на уроці _________, відсутніх ________.
1.3. Перевірка готовності учнів до уроку.
1.4. Перевірка готовності класного приміщення до уроку.
2. Актуалізація опорних знань
2.1. Обговорення життєвих ситуацій, які склали учні (індивідуальні домашні завдання).
2.2. Фронтальне опитування.
1.    Чи є необхідність конструктивно розв’язувати кожний конфлікт?
2.    Як допомогти людині, яка конфліктує майже з усіма оточуючими? Що можна їй запропонувати?
3.    Чи можна деструктивний конфлікт перетворити на конструктивний?
4.    Як поводитися під час деструктивного конфлікту?
5.    Чи може конструктивний конфлікт перетворитися на деструктивний?
2.3. «Поетична хвилинка» (індивідуальне домашнє завдання).
Учні читають  підготовлені вірші. Обговорення.
3. Мотивація навчальної діяльності
3.1. Повідомлення теми уроку.
3.2. Формулювання разом з учнями мети та задач вивчення нового матеріалу.
3.3. Проблемне запитання.
— Як почувають себе діти під час конфліктів у родині?
4. Етап засвоєння нових знань
План пояснення нового матеріалу
1.    Вплив конфліктів на здоров’я (бесіда).
2.    Стреси: визначення, види стресів, причини, ознаки, вплив на організм (пояснення вчителя, складання опорного конспекту).
3.    Правила виходу зі стресової ситуації (робота в групах).
Учнів поділити на робочі групи та обрати групу експертів.
Учні в робочих групах складають правила виходу зі стресової ситуації. Представники від кожної групи записують їх на дошці.
Завдання для експертів: із напрацьованого групами матеріалу скласти загальні правила виходу зі стресової ситуації.
Експерти визначають і підкреслюють ті правила, що повторюються декілька разів. Їх слід узяти за основу, оскільки збіглася думка в різних групах і доповнити тими правилами, що вони вважають важливими.
Узагальнена робота експертів подається на розгляд усім учням. Після обговорення скорегований перелік правил виходу зі стресової ситуації учні записують у робочі зошити.
5. Узагальнення та закріплення знань
5.1. Робота з підручником.
Учні самостійно читають матеріал підручника та доповнюють свій конспект у робочому зошиті.
5.2. Робота з друкованим зошитом [5], с. 57–58.
5.3. Експрес-контроль знань [7], тест № 11.
Відповіді.
Варіант 1: 1 б; 2 г; 3 а, в, г; 4 в; 5 б; 6 а, б.
Варіант 2: 1 б, 2 в; 3 б, г; 4 б; 5 б, в, г; 6 а.
5.4. Тестове завдання для закріплення знань (тест № 26, роздавальний матеріал).
Відповіді: 1 б, г; 2 а; 3 а, б; 4 б, в; 5 б, в, г; 6 а, в.
5.5. Обговорення епіграфа до уроку.
5.6. Відповідь на проблемне запитання.
6. Підбиття підсумків уроку
«Бажаю вам...»
Учні по черзі дарують бажання однокласникам, що пов’язані з темою уроку.
7. Домашнє завдання, інструктаж щодо його виконання
7.1. Завдання для всього класу.
Підручник: _________________________________________
Робочий зошит: _____________________________________
7.2. Індивідуальні завдання.
1.    Наведи приклад впливу на тебе позитивного стресу.
2.    Чи може позитивний стрес зруйнувати здоров’я?
3.    Як ти зменшуєш вплив на тебе негативного стресу?


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить