Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Урок № 20 Безпека на дорозі

Урок № 20 Безпека на дорозі
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Урок № 20 Безпека на дорозі

Мета уроку: розглянути правила дорожнього руху для велосипедистів; продовжити розвивати знання учнів про правила поведінки учасника та свідка ДТП; моделювання першої допомоги при ДТП.
Очікувані результати: учні повинні називати правила дорожнього руху для велосипедистів; учні повинні пояснювати необхідність дотримання правил дорожнього руху та користування велосипедом; учні повинні повідомляти про ДТП відповідні служби; учні повинні виконувати алгоритм надання першої допомоги при ДТП; учні повинні дотримуватися правил безпеки на дорозі, правил поведінки свідка або учасника ДТП.
Обладнання:                                             
Тип уроку: засвоєння нових знань.
1. Організаційний етап
1.1. Привітання, фізкультхвилинка.
1.2. Перевірка присутності учнів: кількість за списком _____, кількість присутніх на уроці ____________, відсутніх ________.
1.3. Перевірка готовності учнів до уроку.
1.4. Перевірка готовності класного приміщення до уроку.
2. Актуалізація опорних знань
2.1. Перевірка індивідуальних домашніх завдань. Обговорення особливостей доріг поблизу школи.
2.2. Тестове завдання для контролю знань (тест № 17, роздавальний матеріал).
Відповіді: 1 б; 2 б, г; 3 г; 4 г; 5 г; 6 б, в.
2.3. Фронтальне опитування.
1.    Як потрібно переходити дорогу?
2.    Що таке регульоване та нерегульоване перехрестя?
3.    Як потрібно переходити трамвайні колії?
4.    Як потрібно переходити залізничні колії?
5.    Чи може учень 6 класу бути водієм транспорту?
6.    Які дорожні знаки потрібно знати пішоходам?
7.    Які дорожні знаки потрібно знати велосипедисту?
3. Мотивація навчальної діяльності
3.1. Повідомлення теми уроку.
3.2. Формулювання разом з учнями мети та задач вивчення нового матеріалу.
3.3. Проблемні запитання.
— Чи може учень 6 класу давати свідчення в разі ДТП?
— Яку допомогу може надати учень 6 класу травмованій у ДТП людині?
4. Етап засвоєння нових знань
План пояснення нового матеріалу
1.    Види велосипедів (складання та обговорення схеми).
Запитання до учнів:
— Які з цих видів велосипедів підходять учням 6 класу?
— Чим вони відрізняться від інших?
2.    Правила дорожнього руху для велосипедистів (фронтальна бесіда, учні по черзі записують на дошці правила).
Запитання до учнів:
— Чи може велосипедист стати учасником ДТП?
3.    Перша допомога потерпілому при ДТП (складання алгоритму надання першої допомоги в робочих зошитах).
5. Узагальнення та закріплення знань
5.1. Практична робота «Моделювання першої допомоги при ДТП».
5.2. Експрес-контроль [7], тест № 9.
Відповіді.
Варіант 1: 1 б, в, г; 2 г; 3 в; 4 в; 5 б; 6 б.
Варіант 2: 1 г; 2 а; 3 в; 4 б; 5 б; 6 б, в, г.
5.3. Тестові завдання для закріплення знань (тест № 18, роздавальний матеріал).
Відповіді:
1 б, в; 2 а, б; 3 а, б; 4 в; 5 б, г; 6 б, в; 7 а, б, г; 8 а, б; 9 а, б; 10 г; 11 г; 12 а, б, в, г.
5.4. Самостійна робота з підручником.
Учні за матеріалом підручника доповнюють свій конспект у робочому зошиті інформацією, яку вони вважають важливою.
5.5. Розгадування кросворда «Безпека на дорозі».
5.6. Робота з друкованим зошитом [5], c. 44.
5.7. Картки для індивідуальної роботи.
Картка № 1
1.    Напишіть дії свідка ДТП.
2.    Чи можна підходити до перекинутого транспортного засобу? Чому?
3.    Що таке закрутка? Як її зробити?
Картка № 2
1.    Поясніть поняття «ДТП».
2.    Які свідчення потрібно давати свідку ДТП?
3.    У яких випадках слід накладати постраждалому закрутку? Для чого необхідно фіксувати час її накладання?
5.8. Відповідь на проблемне запитання.
6. Підбиття підсумків уроку
Складання «особистого кошика»
Учні самостійно підбивають підсумки уроку та формулюють висновки щодо теми уроку.
7. Домашнє завдання, інструктаж щодо його виконання
Індивідуальні завдання.
1.    Куди тобі батьки дозволяють їздити на велосипеді?
2.    На яких видах транспорту батьки дозволяють тобі їздити одному?
3.    Чи порушував ти правила дорожнього руху і чому?


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить