Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Правильний догляд за зубами

Правильний догляд за зубами
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 

Правильний догляд за зубами

Зверніть увагу
Паста з чорною смужкою містить багато фтору (надлишок фтору руйнує зуби).
Паста із синьою смужкою містить мало фтору.
Паста із зеленою смужкою протиалергійна.

5.    Правильний догляд за зубами
Найстрашніший ворог зубів — це зубний камінь, який з’являється на зубах як плівка й утворюється із слини і бактерій. Великою небезпекою для ваших зубів є солодощі та солодкі напої. Красиві та здорові зуби залежать тільки від самої людини.
Якщо часто вживати солодкі продукти, то треба після кожного прийому їжі чистити зуби. І в обов’язковому порядку вранці та ввечері.
Запам’ятайте, коли ви чистите зуби, не смикайте різко щітку, ви можете пошкодити ваші ясна!
Якщо ви хочете, щоб у вас були доглянуті здорові зуби, відвідуйте регулярно вашого стоматолога.
Щоб ваші зуби були здоровими, треба не забувати правильно стежити за яснами. Найчастіше ми втрачаємо зуби через хворі ясна. Край ясен починає провисати, тим самим, утворюючи «кишеню», в якій з’являються і розмножуються бактерії. Зуб починає хитатися.
Правила чищення зубів
1.    Легкими рухами руки, очистіть щіткою передню поверхню зубів. Нижні зуби чистіть знизу-вверх, а верхні навпаки.
2.    У такий самий спосіб чистіть ваші зуби із внутрішнього боку.
3.    Очищайте поверхню зубів круговими рухами, постарайтеся потрапити в кожну западинку і щілину. Після цієї процедури сполосніть рот.
4.    Щоб очистити зуби в щілинах від зубного каменю, використовуйте спеціальну нитку для зубів. Нитка не повинна рухатися вперед або назад, оскільки таким чином ви можете пошкодити ваші ясна.
Якщо ви будете дотримуватися всіх правил з догляду за зубами, ви ніколи не зіштовхнетеся з проблемами хворих зубів.

Рекомендації щодо гігієни порожнини рота
1.    Чистіть зуби два рази на день сертифікованою фторованою зубною пастою. Змінюйте зубну щітку кожні три або чотири місяці, або частіше, якщо щетина зношена. Зношена зубна щітка не буде гарно очищати ваші зуби.
2.    Щоденно виконуйте чистку між зубами зубною ниткою. Це допоможе видалити зубний наліт і частки їжі між зубами і по лінії ясен.
3.    Дотримуйтесь збалансованої дієти і обмежте «перекуси» між основними прийомами їжі.
4.    Відвідуйте свого стоматолога регулярно для огляду ротової порожнини.
5.    Антибактеріальне полоскання рота зменшує кількість бактерій і перешкоджає діяльності бактерій у зубному нальоті.
6.    Фторидний ополіскувач порожнини рота допомагає зменшити та запобігти карієсу. Клінічні дослідження показали, що використання фторидних ополіскувачів порожнини рота і фторованої зубної пасти може забезпечити додатковий захист від карієсу довше, ніж при використанні тільки фторованої зубної пасти. Не рекомендується використовувати ополіскувач порожнини рота дітьми до шести років, оскільки вони можуть проковтнути рідину. Споживачі завжди повинні перевіряти етикетку виробника на наявність запобіжних заходів і вікових рекомендацій, також слід проконсультуватися зі своїм стоматологом про використання фторидного ополіскувача порожнини рота.
Проконсультуйтеся з вашим стоматологом, які засоби догляду за ротовою порожниною будуть найбільш ефективними для вас.

6.    Засоби особистої гігієни для догляду за зубами
Кращий засіб по догляду за зубами — це зубна паста. Зубні пасти бувають лікувально-профілактичними і гігієнічними. Гігієнічна паста лише допомагає видалити із зубів наліт і залишки їжі. У складі лікувально-профілактичної пасти є Фтор і Кальцій. Медики радять використовувати обидва види паст. Уранці чистити зуби гігієнічною пастою, а увечері — лікувально-профілактичною. Такий спосіб чищення дозволяє не тільки зберегти зуби здоровими, але і запобігти розвитку карієсу й укріпити зубну емаль. Щоб Кальцій і Фтор встигали проникнути в зуби під час чищення, потрібно чистити зуби 6–8 хвилин.
Зубна щітка має відповідати всім сучасним гігієнічним вимогам і бути виключно особистою.
Слід також придбати спеціальну нитку для чищення зубів. Вона допоможе позбутися від залишків їжі, що застрягли між зубами. Таким чином ви перешкодите утворенню зубного каменя.
Після того, як зуби почистили, бажано прополоскати рот зубним еліксиром. У зубному еліксирі містяться різні трав’яні екстракти, що сприяють загоєнню невеликих подряпин в порожнині рота і перешкоджають розповсюдженню карієсу.

Корисна інформація
Масаж ясен
Масаж ясен дозволить вам підтримувати їх у здоровому стані, а також позбавитися від кровоточивості, якщо вона є. Після масажу посилюється приплив крові до ясен, слинні залози працюють краще і організм швидше прокидається.
Для масажу вам буде потрібна щітка з м’якою щетиною. Щітки, якими ми чистимо зуби, мають середню жорсткість, вони дуже тверді для масажу ясен і можуть їх пошкодити. Тому придбаємо щітки з м’якою щетиною, миємо її гарячою водою, а потім розминаємо щетину пальцями. Тепер набираємо в рот зубний еліксир, і, утримуючи еліксир у роті, м’якою щіткою погладжуємо ясна із зовнішнього боку. Рухайте щітку поволі 2–3 секунди в кожний бік. Протягом 2–3 хвилин потрібно масажувати ясна вертикальними і горизонтальними рухами.
Можна промасажувати піднебіння і внутрішній бік ясен. Наносимо трохи лікувально-профілактичної пасти на вказівний палець і водимо пальцем по яснах, без сильного натиску. Закінчивши масаж, прополощіть рот теплою водою.
Вибілювання зубів у домашніх умовах
Щоб зуби стали білішими, пийте більше молока — це укріпить емаль зубів. Лимонні кірки можуть трохи вибілити зуби. Найпопулярніший народний засіб — звичайна сода. Умочуєте зубну щітку в соду і чистість зуби. Зуби відразу стануть біліші, але ясна, травмовані грубим тертям соди, хворітимуть. Потім, сода буквально здирає верхній шар емалі. Якщо чистити зуби содою частіше ніж один раз на місяць, можна швидко стоншити зубну емаль. Зросте чутливість емалі, і будь-яке гаряче чи холодне блюдо стане для вас справжніми тортурами.
Дія вибілюючих зубних паст схожа на дію соди — у пастах містяться абразиви і ферменти, що впливають на колір зубів. Не рекомендується користуватися такими пастами довго — адже чутливість емалі поступово зростатиме.
Красива посмішка — це одна зі складових вашого здоров’я й упевненості в собі. Тому не залишайте догляд за зубами на потім. Приділяйте зубам належну увагу, чистість їх уранці й увечері, а також полощіть рот після кожного прийому їжі. Перефразовуючи відому приказку, можна сказати: «Здорові зуби не ті, які добре лікують, а ті, за якими постійно і добре доглядають».


 
загрузка...

Комментарии   

 
0 #1 Geneva 24.06.2017 19:12
Good post.Never knew this, thanks for letting me know.


Feel free to surf to my website - true Brilliance ingredients: http://true-brilliance.org/true-brilliance-ingredients/
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить