Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Червиве яблуко (Казка) В. І. Шахненко

Червиве яблуко (Казка) В. І. Шахненко
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Червиве яблуко (Казка) В. І. Шахненко

В одній казковій країні жив хлопчик Петрик. Щоранку він виходив у казковий сад гратися.
На яблунях висіли великі соковиті плоди. Вони були ще зелені. А Петрикові так хотілося стиглих яблук. Раптом поряд упало велике духмяне яблуко. Петрик надкусив його. У яблуці сидів великий Черв’як. Хлопчик скривився й хотів було викинути яблуко. Та раптом Черв’як заговорив до нього:
— Даремно ти не їси це яблуко. Воно чисте. Якщо я живу в ньому, то воно не принесе шкоди й тобі. А яблука, в яких не живуть Черв’яки, можуть містити отрутохімікати.
— Та як же їсти таке яблуко? — здивувався Петрик і побіг до мами.
Мама пояснила, що таке яблуко слід їсти з ножем. Ним розрізують яблуко і видаляють Черв’якові ходи. Чисту частину плоду з’їдають невеличкими шматочками. А ще мама сказала, що коли в яблуці не пошкоджене й чисте насіннячко, то його слід з’їсти. Воно дає більше користі, ніж сам плід. Насіннячко оберігає людину від страшної хвороби — раку. Крім того, воно містить дуже корисний для людини Йод. Щоб підкреслити його користь, мудреці говорять: «Яблуко ти можеш викинути, а насіннячко з’їси обов’язково».
А потім мама додала: «З’їдати потрібно лише чотири насінини,— і загнула Петрикові чотири пальчики.— У насіннячку міститься синильна кислота. Якщо з’їсти більше чотирьох насінин, вони стануть отрутою».
Петрик разом із мамою з’їв червиве яблуко. І здалося, що воно додало йому здоров’я й сили. Він наче трішечки підріс.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить