Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Твори дітей про природу зі збірника Всеукраїнської екологічної ліги. Чарівна сила добра

Твори дітей про природу зі збірника Всеукраїнської екологічної ліги. Чарівна сила добра
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Твори дітей про природу зі збірника Всеукраїнської екологічної ліги

Чарівна сила добра

Світлана Павлусь, Угринівська ЗОШ I–ІII ст., 11 клас, Горохівський район

У королівстві чарівного острова Еко жили істоти, які вміли літати і були дуже кумедними: маленькими на зріст, мали руде волосся і величезні веснянки, бо дружили із сонечком, гострі вушка, блакитні як океан очі, а на спині в кожного росли яскраві крила. Тут панували злагода, добро і гармонія.
Сонце дарувало еколендцям життя. Ейліфам, як вони ще називалися, необхідні були веснянки, бо саме вони були запорукою їхнього здоров’я. Народ дуже любив і поважав короля і королеву, але, на жаль, у них не було діток.
І от одного разу сталося чудо: у них народилася маленька принцеса. Батьки не тямили себе від радості, нарекли дівчинку Ейлі. За пророцтвом вона мала силою знищити основних винуватців озонових дірок — жовтих бридких хлоронів — злих-презлих створінь, які робили шкоду. Їхню злу королеву звали Лакерою. Вона посилала свої жовті війська виконувати брудну роботу, а жителі Еко тільки те і робили, що зашивали озонові діри. У них були спеціальні верстаки, на яких ткали озонову тканину.
Король Еко одного разу сказав своїй дружині:
— Ейліфіно, а чи не час би нам навчити донечку володіти її силою, а то веснянок стає все менше і менше, сила народу слабшає. Ці страшні ультрафіолетові промені поширюються миттєво, Лакера так швидко руйнує озоновий шар, що ми не встигаємо із шиттям.
— Так, мій любий чоловіче! Я й сама про це вже думала. Як мати, я дуже боюся за нашу доню, але ж для того вона і народилася, щоб урятувати все живе на Землі та цих нерозумних людей.
Ейлі з кожним днем ставала все вродливішою. Вона була здібною ученицею. Принцеса любила гуляти в саду, у парку, гратися з дітьми, росла чуйною і доброю дівчинкою.
— Мамо,— одного разу запитала Ейлі,— а чому Лакера така зла? Чому весь час робить шкоду?
— Доню моя, колись і вона була доброю, але, на жаль перейшла на бік зла. Такою її зробили люди, бо їм весь час було мало того, що вони мають, вигадують щось нове, не задумуючись про наслідки. Заздрість згубила їх.
— Матусю! Я зроблю все, щоб урятувати і Лакеру, і людей. Я присягаюся!
— Розумнице моя,— тільки й мовила.
Минуло 18 років, і прийшов час виконати місію. Вона попрощалася з еколендцями і вирушила з дому. По дорозі дівчина побачила страшну картину: із величезних труб вилітають грізні війська хлоронів і руйнують озон. А на землі гинуть чудові квіти, задихаються люди.
Ейлі прилетіла до Лакери, яка її вже чекала.
— А, це ти? Я знала, що рано чи пізно ти з’явишся, але сумніваюся, що зможеш мені зашкодити. Ха-ха-ха! Подивися! Я ж скрізь, я нездоланна!
Ти чуєш мене? І всім я завдячую, ну, кому б ти подумала — людям!
— Я не вірю, що ти така погана! Чуєш? Не вірю! Добро і красу знищити і здолати не можна.
Вона глянула на квіти — вони ожили, усі озонові дірки враз покрилися тканиною, серед людей розсіявся чарівний порошок усвідомлення, а Лакера перетворилася на вродливу жінку з веснянками.
Яке ж усе навкруг гарне і чарівне. Ейлі та Лакера стали найкращими подругами. Еколендці вітали свою героїню. Принцеса вийшла заміж за прекрасного юнака. У них народилися чудові діти.
Люди усвідомили свої помилки. Усі зажили щасливо. Скрізь запанувала краса і гармонія.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить