Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Логічний опис структури програмного комплексу

Логічний опис структури програмного комплексу
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Логічний опис структури програмного комплексу


Даний програмний продукт написаний мовою Visual Basic For MS Office 2003, на базі додатка MS Access 2003. Засіб керування базами даних такий як  MS Access 2003, використається для зберігання даних, розрахунків, а також для надання візуального інтерфейсу. Дане програмне  середовище було обрано завдяки своїй поширеності й простоті побудови алгоритму постанови завдання.
Вхідні дані:
1.    Перелік подій мережної моделі, з виділенням першої й фінальної події, з обов'язковою вказівкою назви кожної події.
2.    Список робіт мережної моделі, що включає назва кожної події, його тривалість, з обов'язковою вказівкою початкової й фінальної події кожної роботи. 
Вихідні дані:
1.    Розраховані показники для кожної події мережної моделі:
a)    ранній строк здійснення події  ;
b)    пізній строк здійснення події  ;
c)    резерв часу кожної події  .
2.    Розраховані показники для кожної роботи, що входить до складу мережної моделі:
а) ранній строк початку роботи   ;
b) ранній строк закінчення роботи   ;
c) пізній строк початку роботи   ;
d) пізній строк закінчення роботи   ;
e) повний резерв часу для роботи   ;
f)  незалежний резерв часу для роботи   .
Опис процедур:
1)    Private Sub Кнопка 6 Click () - нумерує події в проекті в порядку зростання, таким чином, щоб для кожного   завжди  .
2)    Function Job Out Chain () - допоміжна функція для процедури Private Sub Кнопка 6 Click (), що «викреслює» вихідні роботи із вже пронумерованої події.
3)    Private Sub Кнопка 7 Click () - дана процедура провадить запуск по черзі всіх процедур, які обчислюють необхідні значення всіх показників, заносить їх у базу даних і виводить результати на екран.
4)    Sub Calculate_Tp() - провадить розрахунок показника раннього строку здійснення події.
5)    Sub Calculate_Tn() -  провадить розрахунок показника пізнього строку здійснення події.
6)    Sub Calculate_Ri() - на підставі розрахованих показників раннього й пізнього строків здійснення події розраховує резерв часу для кожної події.
7)    Sub Calculate_Jobs() - розраховує показники для робіт мережної моделі: ранній строк початку роботи; ранній строк закінчення роботи; пізній строк початку роботи; пізній строк закінчення роботи; повний резерв часу для роботи; незалежний резерв часу для роботи, заносить розраховані дані в базу даних і виводить результати на екран.
Інструкція для користувача :
Відкрити каталог, у якому розміщається програма й зробити подвійний щиглик лівої клавіші миші запустити файл project_net_1.mdb. На комп'ютері користувача повинен бути встановлений MS Access 2003.
1.    Після відкриття на екрані з'явиться діалогове вікно із трьома пунктами: новий проект, каталог проектів, вихід.
2.    Для розрахунку нового проекту необхідно один раз клацнути лівою клавішею миші по пункті «Новий проект». У самому верхнім текстовому полі, що відкрилося вікна, пишемо назву проекту.
3.    У верхній таблиці в другиы графі заносимо назви кожної події. У графі тип події обов'язково вказуємо тип події, причому в будь-якому проекті повинне бути одна подія, що має тип - початкове й одне, що має тип - фінальне.
4.    У нижній таблиці заповнюємо перелік робіт. Для кожної роботи обов'язково повинне бути зазначене у відповідних графах: назва роботи, тривалість роботи, подія після завершення якого подія починається й подію, яку треба після завершення роботи.
5.    Нажати на кнопку «Пронумерувати».  Ця необхідно для того, щоб пронумерувати події таким чином, що для кожної роботи виконувалася умова, при якому номер події з якого вона починається для всіх робіт був менше номера події, яким вона закінчується.
6.    Нажати кнопку «Розрахувати». Після натискання даної кнопки програма розрахує всі необхідне показники й збереже їх для подальшого аналізу й використання.
7.    Якщо виникла необхідність подивитися дані одного з раннє розрахованого  проекту, то в головному меню програми необхідно лівою клавішею миші один раз нажати на пункті «Каталог проекту». Після цього з'явитися форма зі списком розрахованих проектів. У ній потрібно знайти шуканий проект, установити на нього курсор, нажавши на відповідному рядку один раз лівою клавішею миші. Після цього необхідно подвійним щигликом лівої клавіші миші нажати на сірому квадраті в самій лівій частині рядка. У результаті з'явитися форма з даними шуканого проекту.
8.    Щоб вийти із програми в головному меню потрібно одним щигликом лівої клавіші миші нажати на пункті меню «Вихід».


Более старые статьи:

 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить