Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Лист планування

Лист планування
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Лист планування


Всі ці заходи дозволяють досягти значного зниження браку,  отже, підвищення якості продукції, надійності і довговічності виробу, що випускається.
Далі ми приведемо методи економічно ефективного виробництва високоякісних продуктів і послуг. Всі ідеї належать Демінгу, і широко використовуються на заході, особливо в Америці.
1.    Постійність цілей.
Прихильність керівництва постійним поліпшенням – критичний чинник для підтримки ентузіазму, інтересу і співучасті працівників на всіх рівнях.
2.    Нова філософія.
Передбачається серйозне, радикальне переосмислення ваших поглядів – більш радикальне, чим ви можете собі представити. Ви повинні підтримувати постійний, безперервний рух в правильному напрямі до того дня, коли вся компанія виявиться в процесі поліпшення якості всіх систем і видів діяльності.
3.    Покінчіть із залежністю від масового контролю.
Працюйте з надійними, однорідними і високоякісними матеріалами і процесами. Це позначиться на вашій репутації у ваших справжніх і майбутніх споживачів.
4.    Покінчіть з практикою закупівель за найдешевшою ціною.
Прагніть одержувати всі поставки тільки від одного виробника. Ціллю в цьому випадку є мінімізація загальних витрат, а не тільки первинних.
5.    Поліпшуйте кожний процес.
Постійно вишукуйте проблеми для того, щоб поліпшувати всі види діяльності і функції в компанії, підвищувати якість і продуктивність.
6.    Введіть в практику підготовку і перепідготовку кадрів з тем, щоб краще використовувати можливості кожного з них.
7.    Заснуйте «лідерство».
Треба створити середовище, в якому у працівників є істинна зацікавленість в їх роботі, а менеджери допомагають добре її виконувати. Якщо робочі зацікавлені, то вони прагнуть виконувати роботу якісно.
8.    Виганяйте страхи.
Будь-який працівник випробовуючий страх перед своїм вищестоящим керівником, не може належним чином співробітничати з ним. Істинна співпраця дозволяє досягти набагато більшого, ніж ізольовані індивідуальні зусилля.
9.    Поруйнуйте бар'єри.
Люди з різних функціональних підрозділів повинні працювати в команді (бригадах) з тем, щоб усувати проблеми, які можуть виникнути, а не витрачати час на конфлікти.
10.    Відмовіться від порожніх гасел і закликів, які вимагають від працівників бездефектної роботи, нового рівня продуктивності, але нічого не говорять про методи досягнення цих цілей. 
11.    Усуньте довільні кількісні норми і завдання.
Замініть їх підтримкою і допомогою з боку вищестоящих керівників з тем, щоб досягати безперервних поліпшень в якості і продуктивності.
12.    Дайте працівникам можливість гордитися своєю працею.
Усуньте бар'єри, які обкрадають робочих і керівників, позбавляючи їх можливості гордитися своєю працею. Це припускає щорічних атестацій і методів управління по цілях.
13.    Заохочуйте прагнення до освіти.
Організації потрібні не просто люди, їй потрібні працівники, що удосконалюються в результаті утворення. Джерелом успішного просування в досягненні конкурентоспроможності є знання.
14.    Визначте непохитну прихильність вищого керівництва до постійного поліпшення якості і продуктивності і їх зобов'язання проводити в життя всі розглянуті вище принципи.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить