Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Аналіз першопричин

Аналіз першопричин
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Аналіз першопричин

Далі необхідно виявити ті першопричини, які створюють найбільші труднощі. Для цього використовуємо діаграму Парето. Вона дозволить здійснити розподіл зусиль і об'єктивно представити фактичне положення справ в зрозумілій і наочній формі.
Ця діаграма названа на честь італійського економіста, який використовував її для аналізу багатств Італії. Її можна використовувати дуже широко. Іноді її називають кривою «80/20», оскільки часто виходить, що 80% неякісній продукції пов'язано всього з 20% всіх можливих причин.
Діаграма Парето – це схема, побудована на основі групування по дискретних ознаках, ранжирувана в порядку убування і надаюча кумулятивну частоту. Що стосується конкретного виробництва, то проблеми якості обертаються втратами (дефектні вироби і витрати, пов'язані з їх виробництвом). Надзвичайно важливо прояснити картину розподілу втрат. Більшість з них буде обумовлена незначним числом видів основних дефектів, викликаних невеликим числом головних причин. Таким чином, з'ясувавши причини появи основних істотно важливих дефектів, можна усунути майже всі втрати, зосередивши зусилля на ліквідації саме цих причин. В цьому і укладений принцип діаграми Парето, що нині широко застосовується. Простого колегіального обговорення основних причин вирішуваної проблеми звичайно недостатньо, оскільки думки різних осіб і інстанцій суб'єктивні, некоректні. В основі будь-якого заходу повинна лежати достовірна інформація. Саме таку інформацію дозволяє отримати діаграма Парето.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить