Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Зв’язки з громадськістю і відносини з державою

Зв’язки з громадськістю і відносини з державою
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Зв’язки з громадськістю і відносини з державою


В умовах переходу до ринкових відносин у виробничих і комерційних структурах виникає ціла низка проблем взаємовідносин з різ ними групами населення, передусім з представниками органів державної влади: міністерств, відомств, управлінь тощо.
Звертаючись до історії людства, бачимо, що вже в античному Стародавньому Римі існував і вживався правителями вислів: «Глас народу — глас Божий», тобто вони прислуховувалися до громадської думки. У середньовічній Русі своєрідним і унікальним досвідом демократичних зв’язків правителів з громадськістю було народне віче (з Х до ХV ст.), яке мало право викликати князя на престол для вирішення питань ведення господарства, оборони, оголошення миру або війни.
У 30-ті роки ХХ століття, в часи Великої депресії, президент США Франклін Д. Рузвельт з успіхом використовував зв’язки держави з громадськістю для проведення «Нового курсу».
У наш час лідери й гілки державної влади усіх країн СНД широко використовують зв’язки з громадськістю для формування й управління громадською думкою в інтересах ефективної трансформації суспільства, переходу до ринкової економіки і демократичного соціально-політичного устрою.
Водночас керівництво виробничих і комерційних структур посилює і ефективно використовує зв’язки з державними органами.


 

You have no rights to post comments