Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Загальна характеристика ЗАТ «Кондитерська фабрика АВК м.Донецьк»

Загальна характеристика ЗАТ «Кондитерська фабрика АВК м.Донецьк»
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Загальна характеристика ЗАТ «Кондитерська фабрика АВК м.Донецьк»


Об'єктом дослідження є ЗАТ « Кондитерська фабрика АВК м. Донецьк» – велике підприємство, один з лідерів кондитерського ринку Україні. Вид економічної діяльності: виробництво кондитерських виробів, (печива, мармеладу і. т. д.) виробництво какао, шоколаду.
ЗАТ «Кондитерська фабрика АВК м. Донецьк» входить до «Компанії АВК», яка була створена у 1991 році. На той час «Компанія АВК» мала метою постачання какао-продуктів на кондитерські фабрики України. У 1993 році « Компанією АВК» було почато виробничу діяльність: створено перше в країні промислове виробництво комплексної упаковки для кондитерських виробів. У 1994 році було запущено виробництво шоколадної і кондитерської глазурі, продаж власних готових кондитерських продуктів - порожнистих шоколадних фігурок, випущених на устаткуванні власної конструкції і виготовлення. У 1996 році було придбано  контрольний пакет Донецької кондитерської фабрики. З цього часу Донецька кондитерська фабрика, яка працювала в Донецьку з 1926 року, є невід’ємною частиною холдингу.
У 1998 року реорганізована структура холдингу. Створено ЗАТ «Компанія АВК», в якому централізована маркетингова діяльність, продажі, фінанси, науково-дослідні роботи. Подальший шаг - розвиток виробництва продукції, створення популярного бренду «Мiкс». Було залучено стратегічного інвестиційного партнера - Western NIS Enterprise Fund, капіталізованого урядом США.
У 2000 року на підприємствах холдингу була введена система менеджменту якості, сертифікована на відповідність вимогам Міжнародного стандарту ISО 9001.
У 2001 року в місті Донецьку було запущено нову кондитерську фабрику, створену компанією «АВК» з нуля, що розширило діапазон вироблюваної продукції цукерками на вафельній основі, сухими виробами екструзій, складними борошняними продуктами. Зараз загальна площа кондитерської фабрики у місті Донецьк складає 23946 кв. м. Кількість співробітників - 1836 чіл. Потужність фабрики - 85778 тонн продукції в рік. Основна спеціалізація – желейно-жувальні цукерки, здобне печиво, продукти технології екструзії і комбіновані.
2002 рік було визначено виводом на ринок один з перших українських кондитерських продуктів масового преміального сегменту - цукерок і батончиків «Шедевр». Було успішно розміщено перші в галузі корпоративні облігації. У 2005 року було запущено нові, сучасні виробничі лінії по випуску жувальних і желейних цукерок, що не мають аналогів в Україні.
До складу компанії також входять «Кондитерська фабрика АВК м. Днепропетровськ», «Кондитерська фабрика АВК м. Луганськ», Кондитерська фабрика АВК м. Мукачев».
Основні зусилля компанія «АВК» концентрує на розвитку своєї брендової продукції, а у виробництві робить ставку на високоякісні, складні у виготовленні вироби, такі як шоколадні комбіновані цукерки, вироби екструзій, складні борошнисті продукти. Серед марок компанії «Шедевра», «Фрутта», «Жувіленд», «Клубжеле», «Тайго». Асортимент продукції компанії «АВК» налічує понад 300 найменувань кондитерських виробів.
«Компанія АВК» приділяє багато уваги інноваційнім технологіям і модернізації виробництва. За останні роки загальний об'єм інвестицій, направлених на придбання нового устаткування і модернізацію існуючих технологічних ліній склав більше 100 млн. гривень. Значна частина коштів традиційно йде на забезпечення інноваційних розробок фахівців компанії – маркетологів, технологів. Така корпоративна політика дозволила як зберегти виробництво давно відомих цукерок - «Гулівер», «Стріла», «Курочка Ряба», так і налагодити випуск нових продуктів і брендів - «Шедевр», «Крем-суфле», «Шокоlove», «Жувiленд», «Шарм», «Hrusters», «Молен Руж de Paris», «Орiано», «Бісько», «Кремовка» «Клубжеле», «Тайго», «Фрутта», «Бам-бук».
Сьогодні на фабриках компанії діють новітні лінії по випуску шоколадних і желейно-жувальних цукерок, печива, порожнистих вафель, виробництву краплинної глазурі. Потужності «АВК» дозволяють випускати до 450 тонн продукції в добу.
Якості продукції надається надзвичайне значення. Система управління якістю компанії «АВК» сертифікована на відповідність вимогам світових стандартів ISO 9001. Перший сертифікат якості ISO 9001:94 був отриманий компанією ще в 2000 році і що рік підтверджується аудитами. У 2003 році виробництво і управління компанії "АВК" сертифіковане на відповідність стандарту ISO 9001:2000.
Свою продукцію компанія поширює по всіх регіонах країни за допомогою власної збутової мережі. Збутова команда компанії забезпечує присутність виробів під торгівельною маркою «АВК», а також самостійними брендами компанії («Шедевр», «Клубжеле», «Крем-суфле»), більш ніж в 48000 роздрібних торгівельних точок України, що складає близько 67% загальної торгівельної бази.
На початку 2010 року компанією "АВК" запущено у виробництво 6 нових видів шоколадних цукерок і 4 нових сортів печива, які найближчим часом поступлять у продаж. Від обговорення ідей до втілення їх в готові вироби всього біля двох місяців. Це надзвичайно короткий термін для кондитерської галузі, в якій на випуск новинки часто треба від півроку до двох років.
Подібна швидкість є першим результатом експерименту – залучення до розробки кондитерських новинок широкого круга фахівців з числа співробітників «АВК», а не лише штатних технологів. В кінці 2009 року компанія створила 8 робочих груп, до складу яких увійшли як технологи, так і фахівці з маркетингу, виробництва, логістики. Протягом стислих термінів вони повинні були створити і «захистити» проекти нових виробів.
Від кількості запущених у виробництво продуктів залежала сума винагороди ініціативних співробітників. Тільки за підсумками першого етапу експерименту компанія преміювала колективи робочих груп і цілих фабрик більш ніж на 800 тисяч гривень. Крім того, розробникам найбільш успішних виробів «АВК» виплатить частину прибутку від продаж їх творінь.
«Запущені у виробництво новинки – це лише «вершина айсберга». В ході експерименту було отримано величезне число пропозицій, і не лише від безпосередніх учасників робочих груп. Зараз ми працюємо над десятками пропозицій наших колег по збільшенню продуктивності, удосконаленню виробничого процесу в цілому, - говорить директор по розвитку і дослідженням компанії «АВК» Дмитро Жірнов. – Ефект експерименту не лише в цифрах і грошах – таким чином ми підтримуємо атмосферу новаторства, готовності до сміливих і нестандартних рішень, яка є частиною корпоративної культури нашої компанії. Така політика дозволяє нам не лише бути конкурентоздатними, але і випереджати ринкові тренди. Торік ми відновили наш асортимент на 20%, а сьогодні готові до ще більших темпів змін».
Всі новинки «АВК» вироблятиме на нових високопродуктивних лініях, придбаних компанією у світових лідерів, що випускають обладнання для кондитерської галузі. Так, за останніх 4 роки в модернізацію і закупівлю нового устаткування компанія інвестувала більше $120 млн. Деякі зі встановлених ліній поки не мають аналогів навіть в країнах ЄС.
Нове високотехнологічне устаткування дозволяє компанії забезпечувати стабільно високу якість продукції – повністю контролювати органолептичні властивості, консистенцію, смак, бездоганну форму виробів. Завдяки новим технологіям - автоматизованим лініям з високоточним дозуванням сировини, температурних налаштувань, - компанія «АВК» може також гнучкіше реагувати на споживчий попит, забезпечувати безперебійне постачання популярних продуктів у продаж.
Нові підходи в пошуку інноваційних ідей компанія застосовує, щоб знайти ще більшу гнучкість і збільшити швидкість ухвалення рішень. В нових економічних умовах необхідно вчасно реагувати на зміни споживчого попиту в кожному з сегментів ринку, принципово поважно виробляти саме ті продукти, що потрібні споживачеві – в потрібних об'ємах, в потрібні терміни. Це не лише питання посилення ринкових позицій компанії в короткостроковій перспективі, але і основа ефективності і стійкості бізнесу загалом.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить