Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Планування, організація та здійснення зв’язків з громадськістю

Планування, організація та здійснення зв’язків з громадськістю
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Планування, організація та здійснення зв’язків з громадськістю


Перехід економічної і соціально-політичної системи Украї-ни від тоталітаризму до демократії здійснювався і здійснюєть-ся практично без наукового обґрунтування та забезпечення. Процес трансформації переважно некерований, хаотичний.
У ньому панують випадкові, самоорганізовані події різних політичних і економічних класів, угруповань, нерідко кримі-нальних.
Саме це і стало причиною низки істотних помилок, гострих біфуркацій та загальної кризи, з якої Україна виходить дуже по-вільно і болісно.
Однією з найнебезпечніших помилок було твердження про те, що планування в ринкових умовах непотрібне й неефективне. Вивчення досвіду розвинених країн світу, економіка яких є тра-диційно ринковою, засвідчило, що в них існує і використовується досконала система планування на всіх рівнях. Наприклад, у Ве-ликій Британії, Швеції, Німеччині та США ви не знайдете фірми, яка не мала б довгострокового і оперативного плану свого функ-ціонування й розвитку. Всі державні заклади, безумовно, мають і стратегічні, і оперативні плани. Однак у демократичних системах планування не заважає самоорганізації і самоуправлінню суб’єктів господарювання, політичній і духовно-культурній діяльності.
Планування здійснюють певні організації у своїх інтересах, а також в інтересах своєї громадськості.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить