Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Система масових комунікацій у суспільстві. Стратегічні комунікації

Система масових комунікацій у суспільстві. Стратегічні комунікації
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Система масових комунікацій у суспільстві. Стратегічні комунікації


Японський соціолог Мацусіта, звертаючись насамперед до мо-лодого покоління, писав: «Постійно удосконалюй свої пізнання. Стався з пошаною і увагою до оточуючих. Пам’ятай про суспільст-во, в якому ти живеш. Пам’ятай, що ти працюєш на суспільство!».
Сьогодні у світі немає жодної держави, корпорації чи фірми, яка змогла б обійтися без гнучкої динамічної системи комунікативних зв’язків. Безперервна, наполеглива, творча і цілеспрямована робота з «налагодження мостів», встановлення відносин між державами, між різними колами підприємців, бізнесменів, учених, діячів куль-тури та мистецтва не може бути ефективною без сучасної системи комунікацій, інформатизації та комп’ютеризації.
У політичній, економічній, соціально-культурній діяльності, зокрема у бізнесі, на початку XXI століття дедалі більше виявля-ється прагнення не лише отримати максимальну вигоду, а й бути корисним суспільству.
На створення і стабільне функціонування інформаційно-комунікативних систем, безумовно, впливають рівні економічної, політичної, соціальної і духовно-культурної зрілості суспільства. Однак найважливішу роль у створенні умов гармонійної взаємо-дії елементів системи масової комунікації виконують служби зв’язків з громадськістю, які грамотно визначають необхідні в тих чи інших умовах комунікативні канали та доцільність їх ви-користання для руху інформаційних потоків.
Ринкові відносини, які утверджуються і розвиваються в Україні безперервно, є рухомим утворенням з динамічними змінами, управ-ління якими можливе лише за наявності комунікацій зі споживача-ми, постачальниками, партнерами, клієнтами, органами державної влади, громадськими організаціями з широким колом знайомств.


 

You have no rights to post comments