Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Права звільненого з роботи

Права звільненого з роботи
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Права звільненого з роботи


Працівникам, вивільнюваним з підприємств, установ, організацій, при розірванні трудового договору у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці(пункт 1 статті 40) зберігається середня заробітна плата на період працевлаштування, але не більш як на три місяці з дня звільнення з урахуванням, виплати вихідної допомоги. Виплата місячної вихідної допомоги і середнього заробітку, що зберігається, провадиться за попереднім місцем роботи. За  зазначеними працівниками зберігається безперервний трудовий стаж, якщо перерва в роботі після звільнення не перевищила трьох місяців.
1.    Аналіз статті, що коментується, дає підстави для висновку, що під пільгами у ній мають на увазі збереження безперервного трудового стажу, якщо перерва у роботі не перевищила трьох місяців. Але безперервний стаж роботи втратив юридичне значення у зв’язку з тим, що постановою Кабінету Міністрів України (Про обчислення розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності) передбачено, що розмір допомоги по державному соціальному страхуванню, якщо вона не виплачується в розмірі 100% середньої заробітної плати з інших причин, визначається залежно від тривалості загального трудового стажу працівника.
2.    Компенсаціями у цій статті іменуються виплати середньої заробітної плати за період працевлаштування, але не більше трьох місяців(з утриманням вихідної допомоги). Хоч до ст..49 КЗпП і не були внесені зміни у зв’язку з прийняттям Закону Про зайнятість населення від 21 листопада 1997 р. чинність ст..49 КЗпП щодо збереження середнього заробітку за другий і третій місяці після звільнення з 1 січня 1999 р. мала припинитися, оскільки з цього дня мав набути чинності підпункт (б) ст..26 Закону Про зайнятість населення, який передбачає виплату вивільненим працівникам допомоги по безробіттю у розмірі 100 відсотків середньої заробітної плати за останнім місцем роботи протягом перших 60 днів після звільнення з відкладанням його виплати на один місяць, працівнику виплачена вихідна допомога у розмірі середнього заробітку за один місяць. Але Законом від 4 грудня 1998 р. дата введення в силу цих змін була перенесена на 1 січня 2000 р. До цього часу обов’язок виплачувати середню заробітну плату вивільнюваним працівникам за другий і третій місяці після звільнення покладається на підприємство. Слід очікувати,  що названий строк може бути перенесений ще раз у зв’язку з  відсутністю відповідних коштів.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить