Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Розподіл прогнозних значень

Розподіл прогнозних значень
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Розподіл прогнозних значень

Як вже було зауважено вище, прогнозування продажу по групах товарів однієї функціональності і сегментах торгових точок з однорідними характеристиками викликано динамічністю ринку, на якому відбувається часте оновлення модельного ряду, відкриття і закриття торгових відділів. Проте найбільш цінним є прогноз майбутніх продажів по кожній номенклатурній одиниці. Для цього необхідно провести розподіл отриманих сукупних прогнозних значень по конкретній продукції. Повернемося до прикладу з телефонами. Спрогнозований об'єм продажу на 71 тиждень для телефонного сегмента 1 рівний 155 телефонів. Найбільш простий спосіб розподілу – зробити припущення про те, що якщо продукція даного сегменту телефонів продавалася певний період у відомих пропорціях, то якийсь час ще вони будуть продаватися в тих же пропорціях з поправкою на новий прогноз. Такий період назвемо періодом актуальності, який задається експертно і залежить від динамічності продукції.
Періодом актуальності може бути місяць, квартал, півріччя і т.д. Тоді для розподілу об'ємів продажу по моделях телефонів отримаємо нескладний вираз:
Підсумковий прогноз = Об'єм продажу телефону в даній торговій точці за період актуальності /Сумарний об'єм продажу телефонів сегменту за період актуальності * Прогнозне значення об'єму продажу телефонів сегменту.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить