Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Неврегульовані дані

Неврегульовані дані
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Неврегульовані дані

Такого роду дані потрібні для задач, де часовий чинник не має значення, наприклад, оцінка кредитоспроможності, діагностика, сегментація споживачів. В таких випадках ситуація вважається статичною і тому інформація про те, що одна подія відбулася раніше іншого, значення не має.
Для неврегульованих даних кожному стовпцю відповідає чинник, а в кожний рядок заноситься приклад (ситуація, прецедент). Впорядкованість рядків не потрібна. Не допускається наявність угрупувань, підсумків і інше – потрібна звичайна таблиця
Таблиця 1.3
Приклад формалізації неврегульованих даних
Номер прецеденту Стаж роботи Наявність автомобіля Об’єм кредиту (грн.)
1 Більше 5 років Да 150000
2 Менше 5 років Ні 125000
Кількість прикладів (прецедентів) повинна бути значно більше кількості чинників.
Інакше висока вірогідність, що випадковий чинник зробить серйозний вплив на результат. Якщо немає можливості збільшити кількість даних, то доведеться зменшити кількість аналізованих чинників, залишивши найбільш значні.
Бажано, щоб дані покривали якомога більше ситуацій реального процесу, і пропорції різних прикладів (прецедентів) повинні приблизно відповідати реальному процесу. Необхідно розуміти, що система не може знати про що-небудь, що знаходиться за межами зібраних для аналізу даних.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить