Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Форми відповідальності в менеджменті

Форми відповідальності в менеджменті
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Форми відповідальності в менеджменті

При розгляді відповідальності як обов'язку відповідати за наслідки ухвалених і реалізованих управлінських рішень ухвалення відповідальності може виступати в наступних формах:
1. Визначення негативних результатів. Особи, що як здійснюють контрольні заходи, так і піддаються контролю, не повинні боятися встановлення негативних відхилень за наслідками контролю. Прикрашання стану справ призводить зрештою до краху всього проекту або підприємства.
2. Визначення персональної обумовленості. Воно є одним з результатів аналізу причин виникнення відхилень в реалізації управлінських рішень.
3. Персональні заходи заохочення і стягнення. Вони підрозділяються на:
   a) заохочення – наприклад, виплата премії, просування по службі, зміцнення авторитету, нагородження призами, почесними знаками і т.п.;
б) зменшення сприяння – наприклад, зменшення винагороди, виплачуваної у вигляді відсотка від прибутку, зміна планів просування по службі і т.п.;
в) санкція – наприклад, скорочення грошового змісту, відшкодування збитку, втрата компетенції або переклад на роботу з меншими повноваженнями, відставка, звільнення, кримінальне переслідування і т.п.


 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить