Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы По можливості реалізації методи можна розділити на складні і прості

По можливості реалізації методи можна розділити на складні і прості
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

По можливості реалізації методи можна розділити на складні і прості

Різноманіття методів вимагає включення в групу оцінки різних фахівців і узгодження методів, вживаних на різних етапах оцінки. Фахівці, що входять до складу групи оцінки повинні бути професіоналами в своїй області, мати відповідну освіту і досвід роботи в даній області.
При постійній роботі у складі групи фахівці не тільки відточують наявні знання і навики, поповнюють свій практичний досвід, але і опановують новими методиками оцінки ефективності. По функціональному характеру етапів процесу оцінки ефективності і за змістом вживаних на цих етапах методів можна зробити висновок, що група фахівців за оцінками повинна бути комплексною. Це відповідає комплексній природі об'єкту оцінки.
Представляється доцільним наступний склад групи фахівців за оцінками: економісти, знайомі з економіко - математичними методами, правознавці, психологи, соціологи, фахівці по загальній теорії організації і управління виробництвом, фахівці за методологією системного аналізу і математики, програмісти.
Такий склад, очевидно, може забезпечити не всяке підприємство або об'єднання. В цьому випадку доцільно оцінку ефективності управління доручити на договірних початках спеціалізованим НДІ, проектним інститутам або консалтинговим фірмам, що спеціалізуються в цій сфері бізнесу.
Визначення процедури і організації оцінки економічної ефективності управлінських рішень вимагає відповіді на такі питання:
 - де проводиться оцінка;
 - коли проводиться оцінка, який її процес;
 - за допомогою яких технічних і програмних засобів проводиться оцінка ефективності.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить