Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Умови невизначеності і ризику

Умови невизначеності і ризику
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Умови невизначеності і ризику

При аналізі умов невизначеності і ризику слід користуватися "Методичними рекомендаціями за оцінкою ефективності інвестиційних проектів і їх відбору для фінансування", затвердженими Держбудом Росії, Міністерством економіки РФ, Міністерством фінансів РФ, Госькомпромом Росії 31 березня 1994г. № 7–12/47.
Під невизначеністю розуміється неповнота або неточність інформації про умови реалізації проекту (рішення), в слідстві чого не представляється можливим оцінити пов'язані з ним витрати і результати.
При аналізі умов реалізації проектів найістотнішими є наступні види невизначеності:
1) невизначеність, викликана нестабільністю економічного законодавства;
2) невизначеність поточної економічної ситуації, умов інвестування і використовування прибутку;
3) невизначеність умов зовнішньоекономічної діяльності;
4) невизначеність політичної ситуації і перспектив соціально-економічних змін в країні або регіоні;
5) невизначеність, пов'язана з відсутністю відомостей про динаміку техніко-економічних показників, параметри нової техніки і технологію;
6) невизначеність динаміки ринкової кон'юнктури, цін, валютних курсів і др.;
7) невизначеність природнокліматичних умов, можливість стихійних бід;
8) невизначеність, пов'язана з відсутністю інформації про надійність виробничо-технологічного устаткування і рівень кваліфікації виробничого персоналу (частоті аварій і відмов устаткування, нормативному рівні виробничого браку);
9) невизначеність цілей, інтересів і поведінки учасників реалізації проекту.
10) невизначеність, викликана відсутністю інформації про фінансове положення і ділову репутацію підприємств-учасників (можливість неплатежів, банкрутств, зривів договірних зобов'язань).
Ризик – це величина, характеризуючи вірогідність виникнення того або іншого рівня збитків в порівнянні з прогнозованим варіантом.
За визначенням, підприємництво – це особиста ініціативна діяльність людей або об'єднань людей, направлена на отримання особистого доходу або прибутку, здійснювана на свій риск і під свою відповідальність або від особи і під майнову відповідальність підприємства. Найбільш успішно в сучасних умовах функціонують саме організації підприємницького типу. Тому орієнтація фірми на довгостроковий успіх повинна бути нерозривний пов'язана з підприємницьким характером діяльності. А це припускає постійну присутність чинника ризику в його діяльності.


 

You have no rights to post comments