Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Методика нормування запасів матеріальних ресурсів

Методика нормування запасів матеріальних ресурсів
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Методика нормування запасів матеріальних ресурсів

Насамперед, для розуміння сутності нормування запасів матеріальних ресурсів, необхідно дати визначення норми за¬пасу. Під нормою запасу варто розглядати таку планову мінімальну кількість матеріальних ресурсів, що повинна зна¬ходитися на підприємстві для нормального процесу матеріаль¬но-технічного забезпечення. Характерною рисою норм мате¬ріальних запасів є мінливість їх основної та поточної частини. Тому розрізняють максимальні, мінімальні та середні норми запасів.
Максимальними норми запасів стають тоді, коли поточна частина запасу досягає найбільшого значення. Ці норми вста¬новлюються підсумовуванням максимального поточного запа¬су, а також підготовчого і страхового запасів.
Мінімальними норми запасів будуть у момент повного ви¬черпання поточного запасу. Визначаються вони як сума підго¬товчого і страхового запасів.
Середні норми запасів використовуються в планах матері¬ально-технічного постачання і називаються перехідними запа¬сами. Знаходять їх підсумовуванням половини максимального поточного запасу, а також підготовчого і страхового запасів, взятих у повному обсязі.Розглянемо дві основні методики нормування матеріаль¬но-технічних ресурсів.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить