Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Проблема якості

Проблема якості
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Проблема якості

Проблема якості надання готельних послуг є дуже актуаль¬ною для готелів в умовах ринкової економіки, оскільки ті го¬телі, що не приділяють уваги забезпеченню якості, приречені на банкрутство.
Будь-які інвестиції у модернізацію готелів доцільні лише в тому випадку, якщо готель надаватиме якісні послуги, що ко¬ристуватимуться попитом у споживачів.
Приклади передових країн показують, що вирішення про¬блем якості послуг має стати головною ідеєю готелю, носити загальний характер, що вимагає навчання і професійної підго¬товки всього персоналу готелю.
Останнім часом у багатьох готелях світу різко зріс попит на професіоналів з управління якістю надання послуг.
Підготовка професіоналів з управління якістю в Європі відбувається відповідно до меморандуму Генеральної Асамблеї ЄОК - Європейської організації з якості (заснована у 1993 р. в Гельсінкі) і включає три кваліфікаційних рівні персоналу з якості:
• професіонал з якості;
• менеджер з систем якості;
• аудитор з якості.
Слід також зазначити, що на сьогодні саме сертифікат, який підтверджує відповідність готельних послуг міжнародним стан¬дартам щодо систем якості, служить вирішальним фактором для укладання контракту контрагентів з готелем.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить