Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Агентські продажі

Агентські продажі
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Агентські продажі

Цей вид збуту готельних послуг здійснюється через посе¬редницькі ланки в готельній сфері. До них належать: турагенти і туроператори, готельні клуби і професійні асоціації, ку¬рортні бюро, агенти-індивідуали, авіакомпанії та інші транс¬портні організації. Взаємини з ними готелі будують на договірній основі і балансі інтересів. Найважливішими для го¬телів агентами з продажу готельних послуг є туроператори і турагенти.
Готелі, що продають туроператорам великі блоки номерів, надають їм знижки звичайно 15-20%. Крім того, для великих груп знижки можуть бути і більш високими. Турфірми зазда¬легідь домовляються з готелями про ціну і кількість номерів, що викуповуються, забезпечуючи тим самим можливість для своїх клієнтів одержати потрібний номер за певною ціною. Деякі тур¬фірми викуповують цілі поверхи в готелях. Вигідність такої схе¬ми продажів очевидна, блоки номерів продаються за заздалегідь обумовленою ціною, і це знижує ризик для готелю виявитися незавантаженим.
Турагентства є посередниками між туроператорами, готе¬лями й споживачами і відіграють важливу роль на готельному ринку, оскільки через них проходить основна частина роздріб¬них продажів послуг.
Готелі, розробляючи політику продажів, особливу увагу мають приділяти турагентам, оскільки саме ця категорія парт¬нерів є основною і до неї потрібна пильна увага. У цьому зв'яз¬ку завдання менеджерів відділу продажів полягає в пошуку ста¬більних турагентств і зміцненні партнерських відносин з ними за допомогою широкого діапазону знижок. Крім того, менед¬жери відділу продажів повинні глибоко вивчати ділову репута¬цію турагентів, їхню фінансову стійкість, рівень професіоналі¬зму працівників, відгуки клієнтів і партнерів по бізнесу для того, щоб скласти справедливе уявлення і правильно побудувати взаємини з ними.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить