Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Нові готельні послуги, особливості їхнього впровадження на ринок

Нові готельні послуги, особливості їхнього впровадження на ринок
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Нові готельні послуги, особливості їхнього впровадження на ринок


Кожен готель, що розраховує на ринковий успіх, прагне до розробки готельних послуг з високою споживчою цінністю. Звичайно це нові послуги, що несуть якісно нові можливості для споживачів.
Кожна готельна послуга проходить певний життєвий цикл, що охоплює всі стадії, починаючи з виходу на ринок і закінчуючи відходом з ринку.
Для розробки нових послуг готелі повинні здійснювати пошук нових ідей і аналізувати світовий досвід. Доцільно формувати «банк ідей», збираючи та узагальнюючи різноманітну інформацію з цієї проблеми, що отримується як із зовнішніх, так і внутрішніх джерел. До них належать професійні періодичні видання, наукова і навчальна література, Інтернет, результати соціологічних досліджень, монографії фахівців з готельного бізнесу, аналітичні і кон'юнктурні огляди, матеріали готельних ярмарок, виставок, конференцій тощо.
Готельна послуга може бути новою:
• відносно задоволення нової потреби;
• відносно нового споживача;
• відносно існуючої послуги;
• відносно нового ринку.
Таким чином, замість одномірного розуміння новизни послуги виникає комерційно більш вигідне уявлення про новизну.
Однак ризик роботи з новими послугами досить великий, до 18 % новинок терплять крах на ринку. Серед причин цього слід виділити: неправильне визначення потреб споживачів; неправильна оцінка місткості ринку; завищена ціна; погана реклама тощо.


 

You have no rights to post comments