Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Технологія забезпечення безпеки готелю

Технологія забезпечення безпеки готелю
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Технологія забезпечення безпеки готелю


Готель є місцем відпочинку і, як наслідок, підвищеного скупчення людей. Адміністрація готелю бере на себе обов'язок не лише забезпечити затишне проживання і гарантії доброго відпочинку, але і гарантію безпеки людей, що проживають у готелях, їхнього життя, здоров'я, майна тощо. Саме тому, необхідний найретельніший контроль у сфері безпеки готелів.
Під час відпочинку люди найменше думають про свою безпеку, що іноді призводить до небажаних наслідків, пов'язаних з ризиком для життя. Тому завдання адміністрації готелів полягає в попередженні всіх можливих ризиків для життя і здоров'я постояльців.
Принциповими положеннями забезпечення безпеки готелю є:
• формування вичерпної множини цілей і завдань із забезпечення безпеки готелю;
•  аналіз переліку можливих загроз, ранжирування імовірностей ризику і потенційного збитку;
• реалізація комплексного підходу і взаємного сумісництва організаційних, технічних та кадрових заходів і рішень:
• мінімізація витрат за критерієм «ефективність/вартість»;
• забезпечення живучості, гнучкості і керованості комплексу безпеки;
• можливість подальшого розвитку, модернізації і зміни конфігурації комплексу безпеки.
Поняття безпеки містить у собі не лише захист від кримінальних зазіхань, але ще в більшому ступені створення запобіжних заходів забезпечення захисту від пожежі, вибуху й інших надзвичайних подій [72].
Ефективне вирішення проблеми безпеки готелю вимагає системного підходу, заснованого на аналізі функціонування об'єкта, виявленні найбільш вразливих зон і особливо небезпечних загроз, складання всіх можливих сценаріїв кримінальних дій і вироблення адекватних заходів протидії.Комплексний підхід передбачає оптимальне сполучення організаційних, технічних і фізичних заходів попередження і своєчасного реагування на будь-яку небезпечну ситуацію. Ключового значення набуває правильний вибір технічних засобів і систем безпеки, їх правильне проектування, монтаж і обслуговування.


 

You have no rights to post comments