Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Материалы для работы Функції виписки та оплати рахунку

Функції виписки та оплати рахунку
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Функції виписки та оплати рахунку


Процес виписки і розрахунку покликаний нести три основні функції:
• регулювання балансу гостьового рахунка;
•  своєчасне виявлення даних про наявність номерів, що звільнилися;
• контроль і ведення відповідних записів про перебування гостей.
У світовій практиці існують такі методи розрахунку клієнтів з готелями:
• оплата рахунків готівкою;
• запис суми рахунка на кредитну картку;
• відстрочка платежу шляхом прямого виписування рахунка;
• використання комбінації перерахованих варіантів.
У більшості готелів персоналу потрібно ознайомити гостя з можливими варіантами оплати при реєстрації. Таким чином, кредитні картки або інформація про прямо виписувані рахунки повинні бути надані гостеві заздалегідь, до виписування з номера. Це завчасне повідомлення дозволяє одержати підтвердження на дозвіл щодо використання кредитної картки або прямого банківського переказування. Це скорочує час з оформлення виїзду і дозволяє скоротити до мінімуму заборгованість готелю.
Агент служби прийому і розміщення після виписки гостя переводить номер у статус вільного і повідомляє відділ покоївок про від'їзд клієнта. Покоївка прибирає номер і готує його для контролю і подальшого збуту.
Служба прийому і розміщення повинна виявляти оперативність у питаннях інформації про номери, що звільнилися, у точній і доцільній формі.
Файл, що містить інформацію про гостя — це набір особистих його реквізитів і відомості щодо фінансового стану. Наявність такої інформації дозволяє працівникам готелю краще зрозуміти свою клієнтуру і забезпечити міцну базу для стратегічного маркетингу.
Файли, що містять інформацію про гостя, можуть отримати її з анкет реєстраційних карток або створені на основі точних комп'ютерних систем, що автоматично направляють відомості при вибутті гостя до файлу даних про гостя.
Відповідний аналіз даних історії гостя може забезпечити готель цінною конкурентоздатною інформацією на ринку готельних послуг.


 

You have no rights to post comments