Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Правильное питание Чай з бергамотом сприяє схудненню

Чай з бергамотом сприяє схудненню
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чай з бергамотом сприяє схудненню

Італійські фахівці під керівництвом Вінченцо Молласа - професора фармакології - довели , що чай з бергамотом здатний блокувати виникнення жирових клітин , які не потрібні в нашому організмі.
Проведені обстеження більше 200 добровольців дозволили дізнатися , що постійне вживання цього напою позбавляє нас від жирової маси , скорочуючи її практично на 30%. Бергамот буквально « випалює » жир в організмі. Також з його допомогою на 22% знижується рівень цукру в крові , пишуть іноземні ЗМІ.

Вчені визначили , що в бергамот містяться поліфенольні сполуки , які покращують роботу всіх внутрішніх органів і при цьому не дають рости клітинам жиру. Також за допомогою чаю з бергамотом можна підвищити обмін речовин , який приведе до нормалізації цукру в крові , і , як наслідок , не виникне діабет .

Проте вчені попереджають , що , незважаючи на всі корисні властивості цього чаю , не слід безконтрольно приймати його як хворим серцевими захворюваннями , так і діабетикам. Екстракт бергамоту може викликати у цих людей різні побічні ефекти .


 

You have no rights to post comments