Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Правильное питание Морква зміцнює здоров'я

Морква зміцнює здоров'я
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Морква зміцнює здоров'я

Вона містить вітаміни, які відносяться до груп С, В , Е , РР , К, а також каротин - речовина, здатна перетворюватися на вітамін А в організмі людини.

Саме завдяки цьому овочу можна позбавитися від різних хвороб.

При регулярному вживанні моркви в їжу знижується рівень холестерину в крові приблизно на 11%. А це означає , що зменшується ризик серцево - судинних захворювань. Шведські вчені стверджують , що ці коренеплоди запобігають серцеві напади .

Вміст у моркві бета - каротину дозволяє їй зменшувати ризик виникнення раку легенів майже на 40 % , а товстої кишки - на 24 %. Для жінок, що вживають «помаранчевий овоч » щодня , ризик розвитку раку молочних залоз зменшується 5-8 разів. Також морквина здатна запобігти таке захворювання очей як дегенерація жовтої плями. Дана хвороба в основному зустрічається у людей похилого віку .
З'їдаючи одну морквину на день , знижується ризик виникнення інсульту на 68 %. А вживання її після серцевого нападу сприяє якнайшвидшому відновленню . Здатність моркви регулювати цукор у крові робить її незамінним продуктом для діабетиків , збільшуючи тим самим їх шанс на одужання.


 

You have no rights to post comments