Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Правильное питание Відразу після пробудження каву пити не слід

Відразу після пробудження каву пити не слід
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Відразу після пробудження каву пити не слід

Багато хто не може помислити ранній ранок без чашки кави. Однак , на думку фахівців , найкраще вживати цей напій в проміжку з 9:30 до 11:30. Суть в тому , що кофеїн взаємодіє з гормоном кортизолом , що допомагає регулювати « внутрішній годинник » і посилювати уважність .
Рівень кортизолу сам по собі високий після пробудження. Таким він може залишатися ще протягом години . Пік - з 8 до 9 ранку. Стівен Міллер радить пити каву після того , як проходить пік експресії кортизолу. Інакше розвинеться несприйнятливість до кофеїну . З цієї причини людині доведеться збільшити обсяг випитого кави , щоб отримати ефект . Як з'ясувалося , ранковий кава не особливо допомагає прокинутися.

Кортизол , що виробляється при стресі у великому обсязі , допомагає перекладати енергетичні запаси в глюкозу , яку можуть вже використовувати клітини . Вранці даний процес дозволяє прокинутися , але він посилює голод. Ряд вишукувань показав , що споживання кави після полудня здатне компенсувати зниження уважності , наступає після щільного обіду.

Піки експресії кортизолу припадають не тільки на ранній ранок . Вони також відзначаються з 12:00 до 13:00 і з 17:30 до 18:30 . Що стосується точного часу , ідеально відповідного для кави , воно може різнитися залежно від режиму сну людини і того , коли він прокидається .


 

You have no rights to post comments