Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Правильное питание Шоколад сприяє схудненню

Шоколад сприяє схудненню
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Шоколад сприяє схудненню

Помірне вживання шоколаду може мати позитивний вплив на формування жирових відкладень в організмі.

До такого висновку прийшли вчені з Університету Гранади ( University of Granada ) . У дослідженні за участю європейських підлітків встановлено, що кількість жирової тканини в організмі знаходиться в зворотній пропорції з кількістю споживаного шоколаду.

У роботі , результати якої опубліковані в журналі Nutrition , вчені вивчали взаємозв'язок між споживанням шоколаду і різними індикаторами кількості жирової тканини в цілому і абдомінальної жирової тканини зокрема , в тому числі показником індексу маси тіла ( ІМТ) .

З цією метою обстежили 1458 підлітків . На підставі зібраних відомостей вчені провели порівняльний аналіз споживання шоколаду з профілем формування жирової тканини в організмі підлітків .

Отримані дані свідчать , що більш високий рівень вживання в їжу шоколаду корелює з більш низькими показниками формування жирової тканини в цілому і центральної ( абдомінальної ) локалізації зокрема. Рівні загального та центрального жиру в організмі оцінювали за величиною шкірної складки , показниками окружності талії і за допомогою аналізу біоелектричного імпедансу (БІ ) . Виявлена ​​зв'язок зберігалася при проведенні аналізу загального калораж споживаної їжі , ступеня статевого дозрівання , споживання в їжу насичених жирів і кави , рівня фізичної активності та інших факторів, що впливають на рівень жирових відкладень в організмі.

Результати дослідження свідчать про користь шоколаду , однак , безсумнівно , що надмірне споживання шоколаду згубно для здоров'я.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить