Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Правильное питание Названо вісім нових захворювань , пов'язаних з засиллям інтернету і гаджетів

Названо вісім нових захворювань , пов'язаних з засиллям інтернету і гаджетів
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Названо вісім нових захворювань , пов'язаних з засиллям інтернету і гаджетів

Нові способи комунікації дозволяють людям ефективніше працювати , краще вчитися , отримувати доступ до нової інформації та розваг , які раніше були їм недоступні . Однак у даного явища є й зворотний бік . Інтернет і мобільні пристрої , практично ніколи не залишають свого власника , породили нові психологічні захворювання , які медицина донедавна не хотіла визнавати. Огляд найпоширеніших проблем , які вже немає сенсу заперечувати , призводить 3Dnews .

Синдром фантомного дзвінка . Суть хвороби в тому , що у людини з'являються слухові і моторні галюцинації , йому здається , що телефон в кишені дзвонить або вібрує , хоча нічого не насправді не відбувається . Формування розлади пов'язано з використанням мобільного телефону. Адже будь-яке поколювання або легкий свербіж ми починаємо пов'язувати з дзвінком . Проявляється дане захворювання на тлі стресу. Воно є досить поширеним.

Номофобія . Термін - це складноскорочене вираз no mobile fobia . Іншими словами - страх залишитися без мобільного телефону. У світі залишається все менше людей , які не страждали б від цього розладу. У когось за відсутності доступу до мобільного телефону , наприклад , через що сів акумулятор , з'являється легке занепокоєння , а хтось впадає у справжню паніку.

Кіберболезнь . Суть її полягає в тому , що у людини з'являється запаморочення , дезорієнтація і нудота при взаємодії з певними електронними пристроями. Термін придумали ще в 1990- х , коли з'явилися перші пристрої віртуальної реальності. Після оновлення iOS до нової версії деякі власники iPhone стали також скаржитися на нудоту. Інша назва цієї недуги - « цифрова морська хвороба» .

Facebook- депресія. На просторах СНД вона могла б називатися « Депресія від" ВКонтакте " , або " Ефект Дурова " . Суть її в тому , що люди впадають в депресію від контактів у соціальній мережі або , навпаки , від їх відсутності . Доведено , чим більше часу молоді люди проводили у Facebook , тим гірше було їх настрій і ставлення до свого життя . Справа тут в тому , що люди , як правило , викладають тільки ті фотографії та новини про себе , які виставляють їх у вигідному світлі. У результаті створюється враження , що у друзів і знайомих життя кращим , яскравішим і насиченим , ніж у тебе , фото вдаліше , фігура краще , годинник дорожче.

Інтернет- залежність. Це хворобливий і постійне бажання отримати доступ в Мережу , яке негативно позначається на інших сферах життя , часто повністю витісняючи їх. Наприклад , особисте життя або роботу. У наукових колах сперечаються , чи можна віднести інтернет- залежність до наркоманії або ж це психічний розлад .

Залежність від онлайн -ігор. Це більш відоме і руйнівне захворювання . Нерідкі випадки , коли гра буквально затягувала людини у віртуальний світ , в результаті він втрачав роботу , сім'ю , а часом і життя . Даний розлад викликає важкі депресії і може привести до фізичного виснаження і навіть самогубства.

Кіберхондрія . Людина з цим розладом вважає , що у нього є захворювання і , як правило , не одне , про який він читав в інтернеті . В результаті здорова людина , у якого просто заболіла голова , може переконати себе в наявності у нього серйозних проблем. А подібна переконаність може негативно позначитися на здоров'ї і дійсно стати причиною вже реальної , а не уявної хвороби.

" Ефект Google " . Людина з такою хворобою впевнений , що знання йому не потрібні , так як будь-яка інформація знаходиться всього в парі кліків. При цьому навіть якщо хтось думає інакше , це не дає йому імунітету від « ефекту Google ». Мозок просто відмовляється запам'ятовувати інформацію , незалежно від нашої волі , знаючи , що набагато простіше буде знайти дані , чому їх зберігати .


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить