Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Правильное питание Страви і вироби з борошна

Страви і вироби з борошна
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 

Страви і вироби з борошна


Українська народна кухня багата стравами та різноманітними виробами з борошна. Це кашоподібні страви з борошна різних злаків (лемішка, соломаха, мамалига), страви з вареного (галушки, вареники) і смаженого тіста (налисники, присканці) та печені вироби з тіста (пампушки, пиріжки, калачі тощо).
Деякі з них стали традиційними на святковому столі: шулики— на Маковія; вареники, млинці, оладки, налисники — на Сиропуст (Масляну); мандрики — на святого Петра і Павла; пампушки, вареники були окрасою недільного столу, їх використовували у дівочих ворожіннях.
Страви та вироби з борошна мають високу калорійність, приємний зовнішній вигляд, добрі смакові якості, тому користуються великим попитом у населення. Харчова цінність їх залежить від виду борошна, його сорту і додаткових продуктів, яєць, молока, цукру, жиру та ін.
У борошні зберігаються всі речовини, які є в зерні (білки, жири, вуглеводи, мінеральні речовини, вітаміни, ферменти), але кількість і співвідношення їх дещо інші. Це залежить від сорту борошна. Чим вищий сорт, тим більше в ньому крохмалю, але менше цукрів, білків, вітамінів, ферментів, жирів, мінеральних речовин, оскільки вони містяться в оболонках зерна і в зародку, які при одержанні борошна вищих сортів видаляються. Борошно вищих сортів має більшу енергетичну цінність, краще засвоюється.
Вуглеводи складають основну частину пшеничного борошна (близько 70 %). До них належать: крохмаль, цукри і клітковина.
Крохмаль — основний вуглевод борошна. Він мав властивості набухати, клейстеризуватися, розщеплюватися ферментами, впливаючи на властивості борошна, процеси виробництва і зберігання


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить