Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Правильное питание Бобові вироби

Бобові вироби
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Бобові вироби


До бобових належить горох, зелений горошок висушений, квасоля, сочевиця. Горох надходить цілий, половинками, колотий і у вигляді горохового борошна. Зелений горошок висушений — це висушені зерна недозрілого гороху. Він має ніжний смак, легко засвоюється. Квасоля (біла або кольорова) надходить у вигляді цілих зерен. Біла квасоля за якістю вища, ніж кольорова. Зварена квасоля добре поєднується зі стравами з баранини.
Квасоля має лікувальні властивості. Співвідношення солей натрію і калію сприяє виведенню з організму рідини, корисна квасоля при захворюваннях серцево-судинної системи і нирок. Сочевиця має плоскі зерна з різним забарвленням, легко розварюється і добре засвоюється організмом.
Бобові містять 23-30 % білків, майже у 2 рази більше, ніж крупи, багато крохмалю й мінеральних солей — кальцію, фосфору, заліза та ін., вітаміни Вр В2, РР, С і каротин. Білки бобових за своєю харчовою цінністю близькі до тваринних білків.


 
загрузка...

Комментарии   

 
0 #1 Valerie 29.01.2018 03:02
I have checked your blog and i've found some duplicate content, that's why you don't rank high in google, but there is a
tool that can help you to create 100% unique articles, search for;
Boorfe's tips unlimited content

my page IleneSmall: https://Shelia21.jimdo.com
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить