Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Правильное питание Страви з смаженої риби

Страви з смаженої риби
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Страви з смаженої риби


Загальні правила смаження риби. Рибу смажать у невеликій кіль кості жиру (основним способом), у великій кількості жиру (фритюрі), на решітці, рожні. Для смаження використовують різні ви ди риб, але найсмачніша смажена риба навага, мінога, вугор, лящ сазан, короп, вобла, оселедець, скумбрія, океанічний бичок та ін Смажена риба має чітко виражений смак завдяки утворенню т поверхні добре підсмаженої кірочки, містить велику кількість цін них поживних речовин, оскільки при смаженні вони майже н( втрачаються. У процесі смаження риба поглинає певну кількість жиру, тому калорійність її підвищується.
Для смаження основним способом використовують олію (най краще соняшникову), кулінарний жир (фритюрний), для фритюру – суміш харчового саломасу (60%) й олії (40%), оскількі цей жир при високих температурах мало змінюється й надає риб привабливого зовнішнього вигляду і доброго смаку. Для смаженні у фритюрі на 1 кг риби беруть 4 кг жиру (у процесі смаженю його періодично проціджують і поповнюють).
Рибу смажать на листах, сковородах, електричних сковородах і у фритюрницях, на мангалах або в електрогрилях.
Для смаження на решітці гриля використовують порціонні шматочки риби без шкіри і кісток, а осетрової — без шкіри і хрящів, які заздалегідь маринують на холоді 10—15 хв, потім укладають на змащену шпиком решітку і смажать з обох боків, тоді на шматочках риби залишаються смуги темно-золотистого кольору.
Для смаження на мангалі або в електрогрилі дрібні шматочки риби нанизують на шпажки по 2—4 шматочки на порцію, змащують їх жиром і смажать 10—15 хв.
На гарнір до смаженої риби подають варену або смажену картоплю, картопляне пюре, розсипчасті каші, тушковані овочі. Додатково до гарніру можна подати огірки свіжі, солоні, мариновані томати, салат з капусти (50 г на порцію).
Перед подаванням рибу поливають жиром або соусом. У ресторанах соус подають окремо у соусниках. Страви прикрашають зеленню.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить