Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Правильное питание Правильні звички для здорової людини

Правильні звички для здорової людини
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Правильні звички для здорової людини

 

1. Ранній підйом.

Успішні люди, як правило, ранні пташки. Цей мирний період до моменту пробудження всього світу - найважливіша, надихаюча і умиротворена частина дня. Ті, хто відкрили цю звичку для себе, стверджують, що не жили повноцінним життям до того, поки не почали прокидатися о 5 ранку кожен день.

2. Захоплене читання.

Якщо замінити хоч частину безцільного просиджування перед телевізором або комп'ютером читанням корисних і хороших книг, ви будете самим освіченою людиною в колі друзів. У вас буде багато виходити хіба що звісно ж. Є дивовижна цитата Марка Твена: "Людина, яка не читає хороших книг, не має переваг перед людиною, яка не вміє читати".

3. Спрощення.

Вміти спростити - значить усунути непотрібне так, щоб могло говорити необхідне. Важливо вміти спростити все, що можна і потрібно спростити. Цим також усувається і марне. А відсіяти це не так вже й просто - це вимагає багато практики і розумного погляду. Але цей процес очищає пам'ять і почуття від неважливого, а також зменшує переживання і стреси.

4. Уповільнення.

Неможливо насолоджуватися життям в середовищі постійної зайнятості, стресу і хаосу. Потрібно знайти тихе час для себе. Сповільниться і прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Сповільниться і зверніть увагу на те, що має значення. Якщо ви зможете виробити звичку прокидатися рано, це може бути саме той час. Це буде ваш час - час дихати на повні груди, міркувати, медитувати, творити. Сповільниться - і все, за чим ви женіться, саме наздожене вас.

5. Тренування.

Відсутність активності руйнує здоров'я кожної людини, в той час як методичні фізичні вправи допоможуть зберегти його. Тим, хто думають, що не мають часу для фізичних вправ, рано чи пізно доведеться знайти час для хвороб. Ваше здоров'я - це ваші досягнення. Знайдіть свою програму - спортом можна займатися і не виходячи з дому (домашні програми), а також без абонементів в тренажерні зали (наприклад, пробіжки).

6. Щоденна практика.

Є таке спостереження: чим більше людина практикується, тим більш вдалим стає. Чи випадково? Удача - це місце, де практика зустрічається з можливостями. Талант не може вижити без тренування. Більш того, не завжди і потрібен талант - треноване вміння цілком може його замінити.

7. Оточення.

Це найважливіша звичка. Вона прискорить ваш успіх, як ніщо інше. Оточення натхнених людей з ідеями, ентузіазмом і позитивом - найкраща підтримка. Тут ви знайдете і корисні поради, і необхідний поштовх, і безперервну підтримку. Що, крім розчарування і депресії, дасть спілкування з людьми, які застрягли на роботі, яку вони ненавидять? Можна сказати, що рівень можливих досягнень у вашому житті прямо пропорційно рівню досягнень вашого оточення.

8. Заведіть журнал подяк.

Ця звичка творить чудеса. Будьте вдячні за те, що у вас вже є, і прагнете до кращого. Будьте впевнені, що визначивши свою мету в житті, вам простіше буде "впізнавати" можливості. Пам'ятайте: з вдячністю з'являється більше приводів для радості.

9. Будьте наполегливі.

Тільки 303-й банк погодився надати Уолту Діснею фонд для заснування Діснейленду. Потрібні були понад мільйон фотографій протягом 35 років, перш ніж фото Стіва МкКеррі "The Afgan Girl" почали прирівнювати до шедевру да Вінчі "Мона Ліза". 134 видавця відхилили книгу Дж. Кенфілд і Марка В. Хансена "Курячий бульйон для душі" до того, як він перетворився в мега-бестселлер. Едісон зробив 10000 невдалих спроб, винаходячи електричну лампочку. Бачите закономірність?


 

You have no rights to post comments